Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy a barátom...

Lehetséges, hogy a barátom tőlem kapott el valamit vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már 1 hete panaszkodik, hogy nagyon fáj a pénisze, véres volt a pisije, és mintha a prosztatája is fájt volna. Volt orvosnál is, és elküldték vérvételre, de még 3-4 nap, mire megtudja az eredményeket. A doktor nem tudott semmi hasznosat mondani, csak hogy ülve pisiljen, és hipermangánban fürdjön. Azóta kicsit enyhült a fájdalma, de nagyon félek, hogy talán még 3-4 hete tőlem kaphatott el valamit, mivel akkor engedtem neki az anált is, és idáig nem volt gond belőle. Aggódom a barátomért, és ő is fél megtudni az eredményeket, mert a legrosszabbra gondol mindig. Valakinek volt valami hasonló problémája? Miként kezelte? 18 éves a barátom.
2019. ápr. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom óvszert meg nem használtatok análhoz, netán nem is ismeri...
2019. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Gumit használtatok?


A húgyúti fertőzéseket az esetek 80%-ban E. Coli okozza. Csak az eltérő anatómia miatt inkább a nőkre veszélyes. Egyet találhatsz hol él az emberi szervezetben milliószámra :)

2019. ápr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy ha használtunk volna, akkor nyilván fel sem merül az a kérdés, hogy vajon tőlem kaphatott-e el valamit.. Idáig nem volt gond belőle, nem mintha olyan sűrű lenne a dolog. Tisztán tartjuk magunkat, találkozás előtt tussolás, együttlét után pisilés, tussolás. Egyáltalán ez lehet a gondja? Mert leírtam, hogy hetekkel ezelőtt voltunk úgy együtt, és alig 1 hete panaszkodik. Nekem is volt sajnos e-coli fertőzés még 1,5 éve , de nekem rögtön másnap begyulladt a hólyagom, és sikeresen ki is kezeltek az orvosok.
2019. ápr. 22. 00:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem... ennyi ész...

A kérdésedben a válasz, amúgy a bőr- és nemibeteg-gondozó az illetékes szakrendelés ebben, oda kellene mennie, ott vesznek a húgycsövéből mintát, amit férfiasan ki kell majd bírnia, de enélkül nem fog meggyógyulni, mert vannak dolgok, amiket a labor nem mutat ki a vérből, csak a vizeletből, ondóból vagy a húgycsőváladékból! Szóval oda menjen!


Húsvétra meg lepjétek meg egymást egy rakás óvszerrel, mert ez, hogy nem használjátok, aztán meg itt sírsz, hogy biztos tőled kapott el valamit, míg a szerencsétlen meg szenved, ez egyenesen CIKI manapság!


ÓVSZERT MINDEN SZEXUÁLIS AKTUSHOZ KELL HASZNÁLNI, főleg anális közösülés esetén! Tanuljátok meg mindketten, mert ha tisztítjátok is magatokat, lehettek akármilyen alaposak, 100%-os védettséget máshogy nem fogtok tudni elérni!

2019. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!