Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vesekő gyors kihajtására tippek?

Vesekő gyors kihajtására tippek?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak akiknek van személyes tapasztalata és "sikerélménye". Négy napja tart a vesegörcs. Napi 3+ liter tiszta víz, vesetisztító tea és gyümölcstea lemegy.

2019. ápr. 22. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a sört választottam,sikerrel .
2019. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ennél azért többet vártam. Mekkora kő, mennyi idő alatt ment el? Részleteznéd?
2019. ápr. 22. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Mekkora a kő? Ezt inkább mi kérdezhetnénk..

Pár mm-es követ sok folyadékkal általában ki lehet hajtani. Ha nagyobb, vagy extrém alakú, akkor neccesebb a dolog. Az is kérdés, hogy hol akadt el.

2019. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ultrahangon 5 mm-t mértek a "pyelum"-nál. Kigugliztam, az a vesemedence. Bal vese.
2019. ápr. 22. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
5mm-es vesekő volt a férjemnek nemrég. Óriási görcsökkel 5 napig szenvedett kórházban. Rengeteg folyadék kell, lehetőleg szénsavmentes.Minden nap vittem neki a teát mellé és az orvos sört ajánlott, természetesen alkoholmentes.
2019. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 mm akkor már elég necces a dolog.. nem biztos hogy spontán tud távozni a kő. Mindenesetre sok folyadék kell (alkoholmentes sör literszámra), esetleg kiegészítésként Rowatinex kúra és mellé sok mozgás. Aztán ha a kő elindul a húgyvezeték felé, akkor jön a második menet..
2019. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb vízhajtó, veseműködést segítő gyógynövénytea a nyírfa leveléből készül. A nyírfalevél teája állítólag képes "feloldani" a vesekövet, kihajtja a vesehomokot és gátolja az újabb kőképződést.Napi 1 litert mehet.
2020. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Kórházba kerültem vele, annyira fájt, görcsölt. Infúziót kaptam, a társalgóban hegyekben álltak a teáskancsók. Inni kellett a végtelenségig. 3 nap múlva szültem meg a követ. Húgysavkő volt. Remélem, többet nem járok így. A húsevéssel kell vigyázni, mert a húsok bontásakor keletkezik a húgysav. Ezt a főorvos mondta, mikor hazaengedett.
2020. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Ja, igen, a méret. Kb. gyufafej nagyságú volt, de volt egy nagy tüske rajta. Biztosan ettől fájt olyan nagyon.
2020. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!