Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Vesekő gyors kihajtására tippek?

Csak olyanok írjanak akiknek van személyes tapasztalata és "sikerélménye". Négy napja tart a vesegörcs. Napi 3+ liter tiszta víz, vesetisztító tea és gyümölcstea lemegy.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vesegörcs, vesekő

ápr. 22. 14:58  Privát üzenet  

A válaszok
Én a sört választottam,sikerrel .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 22. 15:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de ennél azért többet vártam. Mekkora kő, mennyi idő alatt ment el? Részleteznéd?

# 2/6Időpont ápr. 22. 16:53 Privát üzenet

Mekkora a kő? Ezt inkább mi kérdezhetnénk..

Pár mm-es követ sok folyadékkal általában ki lehet hajtani. Ha nagyobb, vagy extrém alakú, akkor neccesebb a dolog. Az is kérdés, hogy hol akadt el.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 22. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ultrahangon 5 mm-t mértek a "pyelum"-nál. Kigugliztam, az a vesemedence. Bal vese.

# 4/6Időpont ápr. 22. 18:59 Privát üzenet
5mm-es vesekő volt a férjemnek nemrég. Óriási görcsökkel 5 napig szenvedett kórházban. Rengeteg folyadék kell, lehetőleg szénsavmentes.Minden nap vittem neki a teát mellé és az orvos sört ajánlott, természetesen alkoholmentes.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 22. 20:52 Privát üzenet
5 mm akkor már elég necces a dolog.. nem biztos hogy spontán tud távozni a kő. Mindenesetre sok folyadék kell (alkoholmentes sör literszámra), esetleg kiegészítésként Rowatinex kúra és mellé sok mozgás. Aztán ha a kő elindul a húgyvezeték felé, akkor jön a második menet..

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 22. 21:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kicsinek erzem a nemi szervem urulogoshoz kell mennem? Merev allapotban 12cm! Panasz nem volt ra, velemenyek vagy tippek 1-2xm megnagyobbitasara?
A farkam le van tapadva . Tippek?
Fanszőr borotválása, tippek?
1 hettel ezelott vérzett a fitymam sex kozben amint kihuztam a peniszemet es kezdett osszemeni, azonnal abbahagyta a verzest, fajdalom nincs, mit mondtok mit csináljak? Tippek...
Maszturbálás után elkezd fájni a péniszem és nem értem miért van ez. Másnál is vannak ilyen gondok? Esetleg tippek? Ha kérhetem normális válaszokat kérnék.
Szakállat akarok növeszteni. Tippek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!