Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hete folyamatos fájdalom a...

1 hete folyamatos fájdalom a herékben?

Figyelt kérdés

kb 1 hete folyamatosan fáj a herém és nem tudom mitől

egyik reggel úgy keltem hogy már fájt, arra gondoltam hogy alvás közben rosszul feküdtem rá vagy a takaró beleakadt stb.

ez fájhat ilyen sokáig vagy valami más probléma lehet?

még nem fáj annyira hogy elviselhetetlen legyen de eléggé kellemetlen egész nap, nem szedtem rá semmilyen fájdalomcsillapítót

nem szeretnék orvoshoz menni vele ha nem muszáj de ha mégis szükséges lenne akkor kihez menjek? melyik orvos foglalkozik ezzel, bőr- és nemibeteg gondozó?



2019. ápr. 24. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Urológushoz menj, beutaló nem kell.
2019. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg andrológus. Ő foglalkozik a férfi nemi szervekkel.

Az urológus mindkét nemet vizsgálja,férfit,nőt,és a húgyúti problémákkal foglalkozik.

2019. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

urológushoz menj

végülis nem muszáj orvoshoz menned, lehet élni működő herék nélkül is

2019. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosítani kell a dolgot, ugyanis csípóizületi (reumás stb.) problémánál is fennállhat lesugárzó fájdalom, aminek semmi köze valójában a herékhez.
2019. ápr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!