Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora probléma az, ha a...

Mekkora probléma az, ha a fityma egy része a makkomhoz van ragadva?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. A makkom alsó részére le van tapadva a fitymám, hiába húzom kicsit erősebben, ugyan úgy marad. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem normális, de szzeretném tudni, hogy ilyen korban másnak is volt-e ehhez hasonló problémája, mert elég aggasztó. Persze valószínű, hogy muszáj lesz urulógushoz fordulnom.

Köszönöm a segítséget, ha esetleg valaki tud hasznos információval szolgálni.



2019. ápr. 27. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is le van tapadva. :( Valóban meg kell kérdezni urologust, hogy mit tanácsol ezügyben.
2019. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem nagy probléma, egy urológus könnyen segít a dolgon. Sokaknak lehet ilyen problémája, de a jó szülő még pici korban elviszi a fiát ezzel a problémával dokihoz, hogy nagyobb korára ne legyen vele gondja. De most se késő.

Érdemes megoldást keresni rá, mert ha nem tud a bőr alatt tisztulni, az fertőzésekhez vezethet.

A szexuális élet kezdetén valszeg magától is felszakad, egy darabig kellemetlen lesz, aztán lassan begyógyul. De inkább ne várj eddig.

2019. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok,

Nekem szinte teljesen le volt tapadva. 1 napos mutet keretében fájdalomcsillapító mellett az urologus szikevel levalasztozta. Sajnos gyogyulas kor 1 kis resz visszatapadt. Ha feltepik az fajdalmasabb.

2019. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Azt nem szikével csinálta előző, és nem leválasztotta, hanem neked is feltépte, más kérdés, ha adott érzéstelenítőt is, mert amúgy nem szoktak, vagy ha igen, nemigen várják meg míg hat!


"de a jó szülő még pici korban elviszi a fiát ezzel a problémával dokihoz, hogy nagyobb korára ne legyen vele gondja"

A jó szülő inkább hagyja, hogy a gyerek maga szedje fel és nem erőlteti, pláne nem a gyerekorvossal, aki ezzel a hülyeséggel egy életre szóló lelki traumát okoz minden kiskölyöknek teljesen feleslegesen!


Megint csak a sablonduma megy itt a szokásos hülyeségekkel! Most komolyan, ha a véleményeteket mondjátok el oké, de ne kész tényként tálaljátok már, pláne úgy hogy tele van hülyeséggel! Legalább néznétek vagy kérdeznétek előbb utána, mielőtt ekkora szamárságokat írtok, mert tutira nem tettétek! Nekem aki feltépte teljesen jófej normális szakember, mielőtt megcsinálta volna leült velem és mindent részletesen elmagyarázott úgy hogy előtte meg is mutatott pár dolgot rajtam, így nem is féltem annyira amikor nekifogott! Egyesnek is ajánlom figyelmébe!

2019. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!