Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám mikor felhúzom...

A fitymám mikor felhúzom gyűrű szerűen jön fel. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

2019. máj. 3. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Részleges fitymaszűkűlet.
2019. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a legkönnyebb rávágni a világon látatlanban, hogy fitymaszűkület, minden hülye ezt nyomja rá kapásból, mint a pirosságra a kánesztent. Olyan meg továbbra sincs hogy "részleges fitymaszűkület", szóval kedves kérdező, ha marhaságokat akarsz itt vélemények gyanánt olvasni a saját férfiasságodra, akkor jó helyen kérdeztél ilyet te is meg ezen a fórumon! :D

(Én a helyedben inkább hozzáértőtől kérdeznék meg ilyeneket, igaz a gyakorikérdéseken ilyet nem találsz sajnos, azoknak van jobb helyük is....)

2019. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Válasz a második válaszolónak:

Mivel a kérdező nem fejtette ki pontosan a problémáját, illetve meglehetősen zavarosan fogalmaz, sajnos nem várhatja el, hogy az első válaszolónál megalapozottabb szintű diagnózist kapjon a problémájára.

Mégis, mit jelenthet pontosan a "gyűrűszerű" felhúzódás? Egy sokértelmű kifejezés alapján nem adhatunk pontos választ, ezért jobb híján a férfiaknál gyakran jelentkező fitymaszűkületre kezdünk gyanakodni. (A fitymaszűkület egyébként valóban járhat "gyűrűszerű" feltorlódással, legalábbis nekem ez volt, amíg nem csináltattam meg. Szóval az első válaszoló nem mond butaságot, attól még, hogy nem feltétlen van igaza.)


A "részleges körülmetélés" pedig valóban nem általános konszenzusként elfogadott kifejezés, de fórumlátogató tapasztalataim szerint többnyire azt értik alatta, amikor a fityma csak ernyedt állapotban hátrahúzható, mereven feszül.

2019. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*Előző vagyok: A válaszom végére "részleges fitymaszűkületet" akartam írni, nem "részleges körülmetélést".
2019. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt hívják "relatív fitymaszűkületnek" és nem részleges fitymaszűkületnek, mint ahogyan az első azt állítja. Ahhoz pedig nem hiszem, hogy kell fitymaszűkület, hogy a a bőr gyűrűszerűen jöjjön fel, mert az egész fityma normális állapotban is (mármint ha nincs szűkület) alapjaiban gyűrűszerűen mozog, hasonlatosan a gyűrűsférgek törzséhez (biológia 7. osztály) és csak akkor van szűkület ha ez a sokgyűrűs bőr valahol szűk! Ezt nekem is szakember magyarázta el, hogy működik a fityma, (bár végiggondolva elég logikus) azelőtt csak utánaolvasva tudtam különbségeket tenni a fitymaszűkületek között de addig is nem osztogattam tanácsot senkinek, (főleg láthatlanban nem) hogy magam sem voltam tisztában a fogalmakkal. A hülyeséget meg nem jó terjeszteni, mert akkor mindenki azt szokja meg, aztán ha tényleg olyannal kell erről beszélned, aki tudja és érti is mi micsoda (lásd az orvost pl) akkor már tudja hova tegyen, és csúfosan ráfázhatsz a neten terjengő marhaságokra, mert az orvosok annál jóval rafináltabbak! Tapasztalat.
2019. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem állítom azt, hogy a gyűrűszerűség feltétlenül fitymaszűkület vagy bármi miatt van. Én arra reagáltam, hogy a kérdező nem fejtette ki a problémát, ezért egy ilyen ködös megfogalmazásra kvázi bármilyen válasz adekvát lehet.
2019. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Osztom a nézeted a kérdező kérdését illetően de ami alapjaiban marhaság, az válaszként soha nem lehet adekvát. Olvasson előbb utána, vagy hallgasson, de csak azért ne szóljon hozzá, mert más nem tette még meg, csak hogy írjon valamit, pont az ilyenek süllyesztették le ennek a fórumnak a szellemi színvonalát arra a szintre amin most is van!

A kérdezők meg jobban járnak ha nem megoldást keresni jönnek ide, mert itt max csak véleményeket kaphatnak csak a többség azt hiszi,úgy az a megoldás, és szentíràsként veszi be a hülyeséget! Na ez itt a legnagyobb baj!

És a privátban a kérdezőknek önmagukat ajánlgató "csoda-segítő" perverzek ezen még csak rontanak nem is keveset, úgy hogy jobb kérdezőként itt vigyázni a válaszadókkal!

2019. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A csodasegítők engem is frusztrálnak amúgy, tudom, miről beszélsz. Én sokáig küzdöttem fitymaszűkülettel, és sajnos rengeteg kártékony, félrevezető dolgot lehet olvasni magyarul és angolul az interneten. Mondjuk nem hiszem, hogy egy ilyen sarkalatos választ, mint az első válaszoló kommentje, bárki rögtön objektív tényként fog kezelni.
2019. máj. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne becsüld alá az emberi butaságot! :D

Egyébként tudom, hogy off ide, de neked hogy oldották meg a fitymaszűkületedet, ha meg szabad ezt kérdeznem, kedves előző? :)

2019. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Körülmetéléssel.

Először nem akartam műtétet, ezért próbálkoztam minden mással, de nem jött be. Aztán találtam egy normális orvost, akivel normálisan végig tudtam beszélni ezeket a dolgokat. Végül úgy döntöttem, megcsináltatom. Sokkal kényelmesebb azóta, de nem lettem elfogult metélés párti. Szerintem nem érdemes mindenkinek a műtét, bár nekem abszolút megérte, elégedett vagyok.

2019. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!