Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges? Körülmetélés utáni...

Részleges? Körülmetélés utáni problémák/tapasztalatok

Figyelt kérdés

04.30-án volt a műtétem,ahol valószínűleg részleges körülmetélést végzett a Doktor úr,azt mondta,próbál minél több bőrt meghagyni.

(Fitymaszűkület miatt volt szükség a beavatkozásra.)

Műtét után 1 órával hátrahúzta a bőrt,megmosta a területet,megmutatta a varratokat,majd visszahúzta a bőrt. Elmondta,hogy minden kamillázás előtt hátra kell húzni a bőrt,hogy a sebet,varratokat érje a kamilla. Ez eddig mind szép és jó. Az első 1-2 napban még nagyon meg volt duzzadva a dolog,ezért nem erőltettem a bőr hátrahúzását. Most itt vagyok a műtét utáni 4. napon,de úgy érzem,hogy egyszerűen nem tudom,nem merem hátrahúzni a bőrt. Ilyenkor mi a teendő? Tudom,hogy muszáj lenne visszahúzni a kezelés miatt,de egyszerűen nem megy. Nagyon érzékeny,magamnak komolyabb fájdalmat meg nem tudok okozni. Félek,hogy emiatt elcseszem az egészet és mehetek majd egy második műtétre...

Kedden lesz az első kontroll.

Valakinek hasonló tapasztalata?



2019. máj. 4. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinél voltál? Nekem április 10-én volt teljes körülmetélésem, de abból is a laza verzió.
2019. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Privátban megírom ha érdekel,de az orvossal semmi problémám,csak be vagyok szarva,a fenn leírtakkal kapcsolatban.
2019. máj. 4. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne félj és tedd meg amit nem mersz! Nekem is érzékeny volt, de amit muszáj azt muszáj! Harapj rá egy gézlapra ha másként nem megy! Hány éves vagy amúgy?
2019. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!