Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete az ondóm mennyisége jelentősen lecsökkent. Erősen zselés, darabos, és amikor ejakulálok, a bal oldali herevezetékemnél tompa fájdalmat érzek. Kb 3 hete erős lelki megpróbáltatások és nehézségek értek, és ezáltal rengeteg stressz. Egy lány miatt törtent ez, akivel szétmentünk. Mostanra megnyugodtam. Ez előtt rendszeres volt az önkielégítésem, a trauma után viszont szinte hirtelen abbamaradt az igényem rá, ritkán végzem. Lehet esetleg ennek köze hozzá? Vagy esetleg annak, hogy a sok stressz hatására elkezdtem edzeni és megerőltettem magam? Bal oldali varicocele műtétem volt 2 éve. Aggódok hogy valami nem oké odalent.
2019. máj. 8. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

1. Hát én ilyen műtét után nem erőlteném a gát izmokat sem

2. lelkiekben nem engedted el

3. ezért rosszab a kielégítés minősége és spermák mennyisége

2019. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg kihathatnak rá a lelki okok? Nem feltétlen szervi?
2019. máj. 8. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Jézusmária! Most komolyan, ekkora baromságokat akarsz te olvasni mint amiket az első ír?


"1. Hát én ilyen műtét után nem erőlteném a gát izmokat sem"

Tehát akkor kakilni se kéne, ugye? (Azt is a gátizmok működésével tudsz.)


2. lelkiekben nem engedted el

Tényleg nem lehet elengedni valakit 10 perc alatt, de más nevében azért nem kéne egyértelműen kinyilatkoztatni pláne ennyire kevés megadott információ alapján. A kérdező érzi ezt nem a kommentelő!


3. ezért rosszab a kielégítés minősége és spermák mennyisége

"SpermáK". Most komolyan, kitől hallottál ekkora baromságot, első? XD Meg "kielégítés minősége"? :D Úristen! Facepalm! XD XD XD

2019. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki vagy száradva, több folyadékot kell bevinni a szervezetbe.
2019. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, ezért ne vedd készpénznek amit írok, de ha trauma ért, akkor miért ne lehetne köze hozzá? A lelki megpróbáltatások szoktak produkálni testi tüneteket.
2019. máj. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!