Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam urológusnál, azt...

Voltam urológusnál, azt mondta nincsen szűkületem, és nem rövid a fitymafékem mégis feszül mikor hátra húzom merevedéskor. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek feszül, ha nincs elvágva a fitymafék.
2019. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor vágassam
2019. máj. 8. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha laikus hétköznapi, hozzá nem értő emberek látatlanban adott véleményeire adsz, akkor vágass! És véletlenül se nézesd meg hozzá ÉRTŐ emberrel, csak csináld eszetlenüly ahogy azt a többség is teszi! :) (igaz sokszor tök értelmetlenül, az egészet elsietve... :D )
2019. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre nem könnyű mit válaszolni, mert a feszülés alatt több dolgot lehet érteni. Ha nem fáj, akkor szerintem ne foglalkozz vele - hiszen még a szakember is azt mondta, hogy minden rendben. Ha pedig fáj, akkor azt jelezned kellett volna az urológusnak, illetve feltűnt volna neki valószínűleg.
2019. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj azért el másik orvoshoz is. Én speciel elvágattam még 1,5 éve Pesten Dr.Fekete Ferencnél. Ő lézerrel csinálja és 50 ropi volt, de semmit nem érzel. Viszont még most is feszül szóval mondhatni felesleges volt, de én nem bánom mert havernak még régebben elszakad kicsit hevesebb szex közben. Úgy néz ki nekem bemetszés kell.
2019. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor már inkább fékalávarrást csináltass, akkor nem forrasztják el az idegeket sem a farkadban, és a módszer természetes a végeredmény szép, nincsenek összefogó varratok mert seb se kelettkezik és 3 nap múlva már kiverheted magadnak, ami ennél a módszernél a gyógyulási folyamat része is ami szerintem pluszban jó, mert kinek van kedve kivárni azt a két-három hetet míg a cerkát kímélni kell? :)

Nézd meg a többi kérdezőt, a többségük nagy mohó, nem bírja megtartóztatni magát még egy hétig se azt csodálkoznak, hogy 1-2 perc alatt (f)elsülnek a csajuk előtt! XD

Ja és olcsóbb is a lézeresnél a fékalávarrás úgyhogy én inkább ezt ajánlom! Tényleg sokkal szebb és ha a fék még is rövid maradna sokkal egyszerűbb azt korrigálni mert a lézerest azt nem lehet utólag korrigálni, utána jártam annak idején!

2019. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én inkább arra lennék kíváncsi hogy ki csinál jó bemetszést? Mert az is lehet egy módszer. Sajnos ahogy nézem urológusok műtét listáját, szinte 90%-ban fennt sincs. Mindenki erőlteti a Teljes vagy a részleges körülmetélést. Vicc az egész!
2019. máj. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Az urológusok a teljes körülmetélést eröltetik és sokszor úgy hogy azt is, mármint a teljest is részleges körülmetélésnek állítják be hogy a páciens megnyugodjon és ne gyanakodjon, a szakfogalmakkal összezavarnak mindenkit, aztán az egésszel a műtött akkor szembesül amikor a műtét után először veszi le a kötést a farkáról, hogy hoppá, hol a megmaradt bőr amit az orvos ígért? Sehol, mert mindent levágott, csak a makk pereméig hagyta meg az meg nem részleges hanem teljes! Egyik barátom farolt ebbe csúnyán bele de leveleztem másokkal is, akik áldozatul estek az urológusok hazudozásainak! Őszintén? Mázli hogy ezt megúsztam, igaz én nem is siettem el semmit hanem rászántam az időt a jó szakember keresésére mielőtt belevág(at)tam volna,így találtam meg azt

a szakembert is, aki nekem megcsinálta a fékalávarrást és a bemetszést is ráadásul nagyon szépen! :)

(Most ezért lehet lepontozni, mert kimondom ami van és az egyeseknek nem tetszik, talán pont azért nem, mert ez van manapság, ez az igazság, és az egyeseknek fáj, nem is kicsit! Tudom, nem könnyű téma, de attól még ez van, nézzetek csak körül!)

2019. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!