Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sokaknál jelentkezik de nem...

Sokaknál jelentkezik de nem tudom mi ez?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és eddig ilyet nem tapasztaltam...ma vettem észre egy kisebb borsó formájú valamit az egyik herémen a mellékhere mellett, utánna olvastam mindennek mi kehet az de tanácstalan vagyok...azt mondták hogy csak rég nem volt magömlésem és felduzadt és csak egy magömlésre lenne szükség de az lehetetlen mivel ma volt utoljára és tanácstalan vagyok ha nem kapok valami logikus magyarázatot muszály orvosolni...segitsetek:(

2019. máj. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet ciszta is

meg kéne nézetni

neked is jobb lenne, mint aggódni

2019. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ORVOSoltasd, mert itt nehezen kapnál erre "logikus magyarázatot"! Öteletelni biztos fognak páran, de magyarázatot adni nemigen.

(A MUSZÁJ-t pedig nyugodtan írd "J"-betűvel a jövőben!)

2019. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, nem akarlak kétségbe ejteni de ez akár hererák is lehet. nem mondom hogy mindenképpen az de mindenesetre nem árt ha megmutatod orvosnak mert ha baj van legalább időben elcsípik
2019. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!