Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Bal here felett egy csomó. Vélemények?

Megnézettem urológussal de nem talált semmi rendellenest.

Diagnózisnak orchyalgiát írta.

Gyógyszert szedek rá, de a csomó csak nagyobb lett.

Veletek volt már hasonló?

Keress kérdéseket hasonló témákban: here, pénisz, heregolyó, orchyalgia

máj. 15. 20:33  Privát üzenet  

A válaszok
Esetleg herevisszér?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 15. 20:47 Privát üzenet
A diagnózis here fájdalmat jelent .

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 15. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a két csomó a mellbimbóm mögött?
Csomó a hónaljba, baj lehet?
Mi ez a peniszemen?
Csomót találtam Kell aggódnom ilyen esetben? Milyen szakorvoshoz fordulnátok a helyemben? Részletek alább.
Körülbelül egy hete érzek a mellbimbóm alatt egy kis csomót ami néha fáj ha erősebben megnyomom. Valaki megtudja mondani hogy mi miatt van ott az a csomó, és hogy elkell-e mennem az orvoshoz?
Kicsi csomó a végbél nyillásnál, a pénisz tövénél mi lehet ez? Nem fáj és nem is látható, csak tapintható 2napja vettem észre. Mi lehet? Mintha a záró izmon lenne vagy nagyon közel.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!