Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már 1 hónapja szex közben...

Már 1 hónapja szex közben nemkemenyedikmeg a péniszem rendesen miért van ez talán az elhizastol 100 kiló a súlyom?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Köze van hozzá annak is, igen. Nálam is ez volt.


184 centi vagyok és jelenleg 83 kilogram. Most az állóképességgel (minden értelemben) nincs baj.

De, mikor a munkámból kifolyólag ellustultam és 110 kiló környékén voltam, sajnos nálam is ez volt. Nem bírtam sokáig sem erekcióban, sem pedig más teljesítményben.


Azóta nem is sportolok intenzíven, csak életmódot és táplálkozási módot váltottam, és beállt a testtömegindexem normálisra, amit próbálok is tartani, és azóta nincsenek bajok. :)

2019. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget majd Változtatok magamon.
2019. máj. 20. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! :)


Amit mindenképpen tudok tanácsolni, ami nálam is van / volt:

- cukros italok, üdítők 100%-os elhagyása! Én kb. négy éve egy ilyen dolgot sem iszom. Ha néha valami miatt rákényszerülök, akkor érzem igazán, hogy mennyire édes is valójában. Tkp. cukorszirup az összes.

- Mindenképpen kell mozgás! Én kényszerből is, a hidegben is, de minimum három, de jó időben hat kilométert sétálok a természetben! Egy óra az életedből, és egészséges is. Most pedig biciklizni járok (50 km / szabadnap - 20 / munkanap)

- Odafigyelés a táplálkozásra. Én sem eszem egészségesen, főleg tésztát eszem és kenyeret sokat, de odafigyelek, hogy mennyit! CSak annyit eszem, amennyi kell, és a nagy zabálásokat elhagytam. Ez nem jelenti, hogy most akkor megpiszkálom a tányért, két kanállal eszek és éhezem. Messze nem éhzem, csak nem eszem, mikor nem vagyok éhes, és nem kiló számra viszem be a kaját!


Mellesleg, igen, a fentebbiekhez semmiféle egészségügyi végzettségem nincs, és nem is konzultáltam senkivel róla, így lehet a következő válaszokban majd a hozzáértők (vagy, magukat annak gondolók) szétszedik apró darabokra. Amit leírtam az NÁLAM működött és működik.


Nem vagyok izmos, és nem vagyok nádszál vékony sem, de normális vizuális tulajdonságokkal rendelkezem, és jól érzem magam a bőrömben. Jegyzem meg, a betegségek is ritkábban találnak meg.

2019. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A testünk minden részét az agyunk irányitja a központi idegrendszeren keresztül .Ide tartoznak a nemi szervek is.Ahogy a mozgásnak,látásnak,szaglásnak stb.külön központjai vannak,úgy a szexualitásnak is .

Merevedés akkor jön létre,ha az agy ezen részét szexuális inger éri .Ez szintén lehet látástól,hallástól,fizikai érzelmektől is . Mennél nagyobbak ezek az ingerek,annál erősebb a merevedés is .Azonos ingerek egy idő után megszokottá válnak .Azt gondolom te is így jártál .

Már nem tűnik újnak a barátnőd,kevésbé dobnak fel az érzések.Talán leginkább a vágyakozás a barátnőd iránt .

A vágyakozási hormont a herék termelik.Libidónak nevezik .

Ez is férfianként változik .

Úgy gondolom előttem talán az egészséges életmódot írták le neked,aminek a kérdésedhez kevés köze van .

2019. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom előttem talán az egészséges életmódot írták le neked,aminek a kérdésedhez kevés köze van"


Olvasd el az első választ is rendesen. :P


110 kilósan, inger ide, vagy oda... az bizony nem ment. 83 kilósan már alig bírom abbahagyni néha...

2019. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egészségtelen eletmodon eltem es mellette elhiztam, es tenyleg azt tapasztaltam, hogy nem olyan faxa volt mint előtte
2019. máj. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!