Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv mindenkinek! A brevactid...

Gad12 kérdése:

Üdv mindenkinek! A brevactid 5000 i. e injekcioról férfiaknak. Mellék hatásai és tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve próbálkozunk a párommal hogy legyen közös gyermekünk. Párom már volt 3-4 alkalommal orvosnál, ő nála mindent rendben találtak. Idén januárban rá vettem magam én is egy vizsgálatra, de sajnos nagyon gyengék voltak az eredmények. A doki javaslatára szedtem Valeofert férfi termékenység növelő tablettát, ami által 3 hónap alatt javultak az eredmények, de még így sem éri el a minimum határt. Doki javasolta a Brevactid 5000 i.e injekciót, azt mondta ez jó lesz. 2 dobozzal kellet kiváltanom 45.000ft-ért. Érdeklődnek hogy aki már használta milyen tapasztalatai, mellékhatásai voltak és milyen időrendben kell be adatni az injekciót?

2019. máj. 20. 23:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!