Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Felszakadt a bőr a makkomnál, ami le van tapadva. Mennyi idő mire az egész fitymámom/makkomon felszakad a bőr? Többi lent

Megpróbáltam hátrahúzni és hirtelen felszakadt a bőr ami a makkomhoz volt tapadva. Nekem amúgy is oda van tapadva, ez ellen próbálok is csinálni dolgokat. Gondolom a felszakadt rész az lehet a tapadás alatt, és ez a fitymám&makkom minden részén gondolom még fog történni. Mennyi idő ez az egész, mire felszakad az összes hely? Bocsi a rossz fogalmazásért, este van..

Keress kérdéseket hasonló témákban: fityma, férfi, szakadás, makk, bőr

máj. 22. 21:16  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Jah, és amikor felhúzom nagyon fáj. Amikor felszakadt kicsit vérzett.

# 1/7Időpont máj. 22. 21:18 Privát üzenet
Nem tudom, de ne is akard megvárni. Menj dokihoz.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 22. 21:28 Privát üzenet
MEnnyi idős vagy? Anya.apa miért nem oldotta meg? :(

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 23. 15:36 Privát üzenet

3 as tiltatni akarod ezt a fiút ,ha még nincs 16 éves .

Úgy látszik te sem olvastad el a szabályzat módositását.

A kedvedért nem fogja kiírni .

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 23. 18:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3. válaszoló! anyukámnak szóltam, apukámmal pedig nem szeretnék beszélgetni ilyen témákról, nem vagyok vele olyan viszonyba. (nem részletezném) de mégis, biztosra akarok menni. anyukám azt mondta, hogy amiért nem tisztítottam egy kicsit le van tapadva. azt mondta, hogy sokkal jobban tisztítsam, de most a felszakadt részt ne piszkáljam.

# 5/7Időpont máj. 23. 18:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

jah és még valami. csak a pereméhez van tapadva. (olyan 2-3 mm)

# 6/7Időpont máj. 23. 18:13 Privát üzenet
Hasonló nekem is volt, csak kis részen oldalt tapadt le, én is így csináltam de nekem -bár több napig szórakoztam vele- de elengedték egymást, nem szakított fel semmit, azóta minden rendben. Ilyen esetben azt mondanám nem ártana egy orvost felkeresni esetleg egyedül (kezdeni a háziorvossal). Egyébként azt tippelem pár nap alatt (ha nem hagyod visszagyógyulni) le fog szakadni valahogy. De én minden esetben az orvost ajánlanám.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 26. 15:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van akinek egész nap hátra van húzva a fitymája?
Begyulladt cysta esetén kapok altatást? Egy kicsit nagyobb, mint dió nagyságú a kitüremkedés, az egész külseje vöröses lilás. Ilyenkor altatnak, vagy helyi érzéstelenítésben...
Párom nem tudja felkrákogni/ felköhögni a nyákot. Egész nap köhög, krákog, fulladozik. Mit lehetne ezzel tenni? Hogy tudná felköhögni, kiköpni?
Pár hónapja megjelent az egyik érnél egy kerek piros folt, nem fáj nem viszket, és van más érnél is ahol piros folt van, és eléggé piros az egész terület az ereknél, de van olyan...
Felszakadt es feldagadt par hely az arcomom, mi a legegyszerubb dolog amivel gyorsan elmulik az egesz?
Tegnap leestem a lépcsőn, felszakadt a homlokom, egész nap szédülök, hányingerem van. Voltam kórházba, azt mondták, pihenjek. Munkahelyen szerintetek elfogadják a leleti papírt?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!