Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel/Hogyan kezeljem a...

Mivel/Hogyan kezeljem a makkom? 16/f

Figyelt kérdés

A makkomon megjelentek ilyen barázdák már kb fél éve eddig nem zavar de már igen.(sokat maszturbáltam...).

Barazdák vannak rajta meg egy kicsit száraz.Váladék nem jön ki belőle,nem fáj,nem viszket és egyéb ilyen 'dolgok' sincsenek amik gombas fertőzésre utalnának.(urulógushoz nem szeretnék menni).trollok off



2019. máj. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Pedig sajnos itt tényleg az urológus a megoldás. Megnézi, ad rá kenőcsöt, és minden rendbe jön. Nem kell szégyellni -én is voltam urológusnál hasonló problémával,írt kenőcsöt, és teljesen elmúlt.

Nyugi, az urológus kapásból tudja, hogy nem nemi betegség, emiatt nem kell szégyellősnek lenni. Őelőtte nem. Sőt.

Gondolj bele, mi van, ha egy lány látja meg így, és emiatt utasít el?

2019. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez miatt csak egy buta lány küldheti el .
2019. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja.
2019. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nemi szemölcs? Attól is lehet baràzdàs, érdes a felület
2020. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!