Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés
BRf02 nevű felhasználó kérdése:

19éves férfi vagyok és a barátnőmmel eldöntöttük nemrég hogy megtesszük az első közös sexuális eggyüttlétnünket (mind 2-en szüzek vagyunk). Megis próbáltuk a minapokban de nem sikerült, nem voltamképes rá. Milehet a baj velem?

Eddig is csináltunk sokmindent, de csak 2x sikerült eljutnoma csúcsra, mind 2 alkalommal tusolás közben történt, azon kívül mikor szobában/ágyon próbált kielégíteni nem sikerült. Valamennxire sejtem hogy mi lehet a probléma, borzasztóan félekhogy nemsikerül eljutnoma csúcsra, és ezért rá stresszelek, valahogy amikor a tus alatt vagyunk akkor nemérzem ezt és olyankorminden jól ismegy, de tudon kívül mindig ideges vagyok ez miadt és ugyan ez van azelső alkalmunknál is az elejében még nem volt baj, de mikor odajutott a sor hogy nekem kell cselekedni, elpuhultam és nem voltam képes arra amire kellett volna.

Nagyon remélem, hogy néhány komolyabb kommentelő tud segíteni, tanácsot adni, véleményt mondani.

Előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: merevedési zavar, sexuális eggyüttlet, első alkalom

máj. 27. 14:29  Privát üzenet  

A válaszok
Az a titok, hogy nem szabad rágörcsölni. Azt is megcsinálhatjátok, hogy kielégíted, ő is felizgat, de úgy hagy. Ezt még megismétlitek párszor, és az X. alkalom után már nem lesz semmi gondod.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 27. 14:32 Privát üzenet
igyatok előtte egy pohár bort

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 27. 17:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

# 3/7Időpont máj. 28. 11:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Mámma először sikerült az ágyban, száj és kéz segítségével a csúcsra jutnom kb 10-15p alatt, ami egy hatalmas előre lépés.

# 4/7Időpont máj. 28. 17:42 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
És mi van a lány csúcsával?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 20. 06:01 Privát üzenet
Az volt nincs

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 27. 05:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyugi a barátnőmnek ilyen bajainincsennek, amikor csak birom, kényeztetem.

# 7/7Időpont jún. 28. 05:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nemrég egy fiatal arcú, de tiszta ősz hajú fiút láttam az utcán leggingsben. A leggings alatt semmi sem volt, még alsónadrág sem. Miért ment így ki utcára?
Egy filmek szeret nem a címet megtudni? Nemrég volt a tv-ben, egy fiatal férfi rol es egy norol szol nem happy enddel végződik. Hanem min kettő meghal.
Nemrég láttam ezt a cipőt és nem tudnátok véletlenül a márkáját, "nevét"? Sötétbarna férfi cipő, belül függőleges halványfekete és fehér csíkok vannak!
Nemrég gyökérkezeltetetni kellett a fogam, de már 2 hónapja minden héten járnom kell, mert még mindig fáj, egyre kevésbé persze. Ez normális? Valamint, az orvos szerint korona...
Hogyan ismerkedjek ha új helyre költöztem? Nemrég költöztem egy új városba (veszprém) de nem ismerek senkit.
Cukorbeteges középkorú férfi nemrég kezdte el az inzulin adagolást. Lehetnek az inzulinnak olyan mellékhatása hogy a vizelet piros?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!