Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19éves férfi vagyok és a...

BRf02 kérdése:

19éves férfi vagyok és a barátnőmmel eldöntöttük nemrég hogy megtesszük az első közös sexuális eggyüttlétnünket (mind 2-en szüzek vagyunk). Megis próbáltuk a minapokban de nem sikerült, nem voltamképes rá. Milehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Eddig is csináltunk sokmindent, de csak 2x sikerült eljutnoma csúcsra, mind 2 alkalommal tusolás közben történt, azon kívül mikor szobában/ágyon próbált kielégíteni nem sikerült. Valamennxire sejtem hogy mi lehet a probléma, borzasztóan félekhogy nemsikerül eljutnoma csúcsra, és ezért rá stresszelek, valahogy amikor a tus alatt vagyunk akkor nemérzem ezt és olyankorminden jól ismegy, de tudon kívül mindig ideges vagyok ez miadt és ugyan ez van azelső alkalmunknál is az elejében még nem volt baj, de mikor odajutott a sor hogy nekem kell cselekedni, elpuhultam és nem voltam képes arra amire kellett volna.

Nagyon remélem, hogy néhány komolyabb kommentelő tud segíteni, tanácsot adni, véleményt mondani.

Előre is köszönöm.



#első alkalom #merevedési zavar #sexuális eggyüttlet
2019. máj. 27. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Az a titok, hogy nem szabad rágörcsölni. Azt is megcsinálhatjátok, hogy kielégíted, ő is felizgat, de úgy hagy. Ezt még megismétlitek párszor, és az X. alkalom után már nem lesz semmi gondod.
2019. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igyatok előtte egy pohár bort
2019. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2019. máj. 28. 11:30
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Mámma először sikerült az ágyban, száj és kéz segítségével a csúcsra jutnom kb 10-15p alatt, ami egy hatalmas előre lépés.

2019. máj. 28. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
És mi van a lány csúcsával?
2019. jún. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
Az volt nincs
2019. jún. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyugi a barátnőmnek ilyen bajainincsennek, amikor csak birom, kényeztetem.
2019. jún. 28. 05:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Na azóta mi van?
2021. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A teljesítési kényszer ide szokott vezetni.
2023. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!