Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata lágyék sérv műtéttel kapcsolatban? Tapasztalat műtéttel és a felépüléssel, milyen hosszú ideig tart, ajánlott orvos stb.

Figyelt kérdés
Pár éve van bal oldali lágyéksérven, mostanra alakult ki olyan szilva méretűre, eddig azt mondták a dokik, hogy nem vészes, nem kötelező műteni, de most már kezd zavaró lenni. Fájni nem fáj, egyébként nincs gond vele, csak nem esztétikus, illetve munkahelyi idő szűkében nem biztos, hogy belefér 1-2 hét felépülési folyamat, otthon fekve. Válaszokat köszönöm.

2019. máj. 28. 07:55
 1/1 anonim válasza:
Nekm először azt mondták, hogy 3 nap benn fekvés, de akkor elhalasztódott egyéb ok miatt. Egy év múlva megcsinálták egynapos műtétként. Reggel korán kellett menni, lefürdeni. 8-9 körül végezték el a műtéte, 11 körül ébredtem. Délután 1-kor már haza is küldtek, a derékszíjamon egy műanyag gömbbel, ami - elvileg - kevés véres folyadéknak kellett volna menni, de nekem nem ment semmi. Harmadnap kellett visszamennem, akkor kivették a csövet, de a varrat maradt. Azt csak később szedték ki. Nekem sokáig -2 hónap- fájt kicsit, pedig 1-2 hét után már nem kellett volna. Akor egyik napról a másikra hirtelen múlt el.
2019. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!