Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan dolgoztátok fel mentáli...

Hogyan dolgoztátok fel mentálisan a herpesz diagnózist?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 14:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy. Ez nem halálos, mindennapi életet korlátozó betegség, nincs ezen mit feldolgozni.
2019. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1


Igen, de a szexuális életed végét jelenti. Hacsak nem akarod tovább adni másoknak is a vírust.

2019. máj. 29. 14:38
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Akkor mostantol soha tobbe ne szexelj. Mindenkinek jobb lesz igy.
2019. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3


Nincs szükség a gonoszkodó megjegyzéseidre. Ez a férfiak egészsége témakör, hadd beszélhessem már meg komolyan másokkal, miként birkóztak meg a diagnózissal. Nem könnyű, nem ajánlom senkinek, örülj, hogy nincs semmi bajod és felszabadultan oktathatsz ki itt mindenkit!

2019. máj. 29. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért nem kell ezt úgy előadni, mint valami tragédiát...ettől még nem lőttek a nemi életednek, ez nem HIV...lappangó állapotban nem fertőz!
2019. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5


Én pedig azt olvastam, hogy minden formában fertőz, legyen az orális, normális vagy anális szex. Lehet tünetmentes időszak, óvszer használata, vagy akár állhatsz gyógyszeres kezelés alatt, még úgy is fertőzhetsz. Nyilván az esélyek kisebbek mint aktív fertőzés alatt de úgy is fertőzhetsz.

Az én lelkiismeretem ezt nem engedné meg.


Ezért is tettem fel ilyen értelemben a kérdést, hogy miként birkoznak meg az emberek azzal, hogy a szexuális életüknek véget ért. Mármint a lelkiismeretes emberek számára nyilván, mert milliók vannak akik nem mondják el partnerüknek, hogy fertőzőttek és szexelnek.

2019. máj. 29. 16:19
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Ezert nem a femcaferol kell tajekozodni, hanem az orvostol. A nepesseg tobb mint 70 szazaleka (!!!) erintett, szerinted ok mind folyamatos rettegesben es lelkitusaban tolyik a napjaikat?


Nem a herpesz a te fo bajod, ugyhogy nem is azt kene kezelni, hanem a fejedben levo hangokat. Elefantot csinalsz a bolhabol.

2019. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Akkor olvass utána értelmes fórumokon, vagy kérdezd meg az orvosod, aki ezt a szörnyűséges diagnózist megállapította..Akkor valóban nem szabad közösülni és hasonlók, amikor fellobban a dolog, de egyébként amikor már varas akkor sem fertőz, persze érdemes megvárni, hogy teljesen elmúljon. Tényleg, előadod itt a hattyú halálát, közben meg arra sem vetted a fáradtságot, hogy megfelelően tájékozódj...
2019. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8


Nekem egyébként azt orvosom mondta, hogy nagyon könnyű továbbadni szinte bármikor. Akkor most ki a hülye?

2019. máj. 29. 19:49
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Oke, azt kepzelsz be magadnak, amit csak akarsz, annak hiszel akinek akarsz (persze csak annak, aki a te velemenyedet erositi).


Ha a tovabbiakban a testi erintkezestol rettegve, elszigeteltsegben, colibatusban kivanon elni az eletedet, az a te dontesed, de ne fogd ra a herpeszre. Csatlakozz anonim onmegtartoztato herpeszfertozott-csoportokhoz, sajnald magadat a leheto legjobban, zuhanj depresszioba a bekepzelt halalos es zombivirus-szeruen fertozo virusod miatt, csak csinald a negy fal kozott...

2019. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!