Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiatalkori spontán merevedés?

Fiatalkori spontán merevedés?

Figyelt kérdés
Srácok nektek okozott már kellemetlenséget a spontán merevedés? Gondolok itt arra hogy elég rossz helyzetbe kezdett el merevedni. Illetve ilyenkor mit tudtok csinálni? Gondolom akinek kisebb annak nem olyan feltünő a ruhán keresztül hogy mereve lett, viszont akinek már nagyobb annak kellemetlenebb lehet nem?

2019. jún. 1. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Strandon, fürdőgatyában 😞
2019. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ülj le, és kezdj el valami olyanra gondolni amit az iskolában tanultál. Egy matematikai szabályt elmondasz magadban vagy egy pár fizikához kapcsolódó törvényt és ha nincs valami beteges fétised ezekkel kapcsolatban akkor hamar elmegy a kedve az ágaskodástól.
2019. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Talán a tudományos okára lett volna kiváncsi a kérdező is

Aztán maga is megoldaná az ilyen helyzetet .

2019. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt egy hasonló kérdés, hogy mit tegyen ellene. Arra szántam a tanácsot. Egyébként normális, minden fiatal srác átesik ezen. Kellemetlen, de valahogy meg kell tanulni hogyan bírd engedelmességre az öcsköst. Ennek része pedig a mindig mindenhol ágaskodunk játék :D majd idővel rendbe jön.
2019. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen. Mindig matek órán. Pedig egy undorító szőrös asszony volt a tanárnőm előttem meg egy dagadt lány ült. Én se értem pontosan

... 😂 20/f

2019. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez velem pont így esett meg jó pár alkalommal, mint az előző hozzászólóval. Ha nem is éppen matek órán, de bármelyik másikon.
2019. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
66%
Iskolaorvosi vizsgálaton, egy szál alsógatyában... Nagyon feltűnően meglátszott, hogy merevedésem van. A doktor és az asszisztens ugyan nem tett rá semmilyen megjegyzést, de látták és nagyon kínos volt.
2019. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!