Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két hete véres az ondóm,...

Két hete véres az ondóm, labor tiszta, urológiai vizsgálat hamarosan. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva 30 éves leszek, és körülbelül 2 hete vettem észre, hogy véres az ondóm, és a herémen a hajszálereken lila pöttyök jelentek meg azóta, amik kb. 1 mm nagyságúak. Nem tudom, hogy köze e lehet a véres ondóhoz, de ijesztő, és aggasztó ez az egész egyben. Laborvizsgálaton voltam, és ott a vérképem, és a vizelet teljesen tiszta, semmiben sincs semmi eltérés. Nem vizelek nehezebben, gyakrabban, igazából ezeket a tüneteket leszámítva semmi bajom nincs. Sajnos az elmúlt hónapokban kegyetlen stresszes időszakon mentem át. Halálesetek, 7 éves kapcsolatom megszűnése, lakáskeresés és vásárlás. Minden volt, ami teljesen kikészített, és azóta igazából mindig van valami betegségem. Légúti gyulladásaim voltak, aztán antibiotikumokat szedtem, azok bélgyulladást okoztak, aztán megint erre antibiotikum. Mint ha valami ördögi körben lennék. Urológiai vizsgálatra jövőhéten megyek, igazából azért is tettem fel a kérdést, hogy hátha más is volt valami hasonló cipőben mint én. Interneten olvasva a semmiségtől a rákig minden lehet, és hát ez nem valami kielégítő válasz. Tudom az urológus majd megmondja, de hátha tud valaki, aki mond nekem valami biztatót is.


A válaszotokat köszönöm.



2019. jún. 1. 12:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!