Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia vagy csak elhízás?

Gynecomastia vagy csak elhízás?

Figyelt kérdés
Most 90 kg vagyok és 180 centi voltam már kb 100 kg is nagyon nagyok a melleim mint 1 lánynak elkezdtem sportolni, nyári szünetben elkezdek kondizni, de a melleimből nagyon kicsi ment le. A bimbóim is nagyon nagyok, nem vagyok még felnőtt azt olvastam, hogy egy idő után elmúlik de nem úgy néz ki mint ami elakar múlni mit tudok tenni? Esetleg vannak valami gyakorlatok amivel tudnék ezen segíteni?

2019. jún. 2. 12:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmit képzeljetek el: [link]
2019. jún. 2. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Sunáználak
2019. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
műtét, nem fog elmúlni
2019. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2019. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg is vagy hizva egy 20kg plusszal de ha ilyen akkor sajnos Hormon gond ha van bene "csomo" akkor gyne ha nincs haj
2019. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van háj bőven
2019. jún. 2. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez az. Ingyenesen el tudsz menni plasztikai sebészetre konzultációra, ahol megmondják, hogy mennyibe kerülne a műtét, hogy nézne ki, stb.
2019. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!