Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres sperma? Mitől lehet?

Véres sperma? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma szexeltünk a barátnőmmel (hosszú idő óta először) (gyógyszert szed) elmentem belé. Vérzes ondó jött ki. Először azt hittük előbb jött meg neki. Aztán megnéztem magam és véres volt az ondóm. Ez mitől lehet? Milyen vizsgálat kell? Baratnőm egyből szappan alaposan kimosta mikor végére jártunk Barátnőmnek kell valamilyen orvosi vizsgálat?

Köszönöm 25/F



2019. jún. 8. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg nincs komoly bajod. Egy std szűrésre azért elmehetsz, hematospermiát helyi gyulladás okozhat aminek az oka lehet nemi betegség vagy bakteriális fertőzés.
2019. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőd amúgy szappannal ne mosogassa odabent magát, több kárt csinál mint hasznot. A hüvely természetes flóráját megöli a szappan és még fogékonyabb lesz fertőzésekre.
2019. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Azt megnézem, hogy a szappannal megöl bármilyen baktériumot :D Ha ilyen egyszerű lenne ez, akkor nem kellene használni alkohol fertőtlenítést, bemosakodást stb. stb. Esetleg a pH-t tudja azzal eltolni, ha rendszeresen azzal mossa. 1 alkalom esetén viszont kb. semmi jelentősége sincs, felesleges ez a hiszti
2019. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Gyulladás tud ilyet okozni. Viszont ebben az esetben jobb lett volna óvszert használni, mert ha fertőzés okozta gyulladásod van, akkor könnyen előfordulhat, hogy megfertőzted most a barátnődet is. Kedden mindenképpen látogass el az urológushoz!
2019. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd ha ez után folyamatában 3-4 x is előfordul,akkor már lehet alapja ennek .1 eset után a doki is annyit tud ,mint én,szét tárja karjait .Vissza rendel 2 hét elteltével .

A húgycsőben hajszál ér is megpattanhat.és máris véres lesz .

2019. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs partnerem, de miután rárántottam pár napja, a vizeléskor a váladékkal vér is ürült. Azóta ez mégegyszer megtörtént. Tehát nálam a szexuális fertőzés kizárható. Fájdalmam nincs, nem tudom hogy mi lehet ez.
2019. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!