Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, tudnátok...

Fitymaszűkületem van, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Valakinek ven-e tapasztalata, orvoshoz egyenlőre nem tudok elmenni. De eleg kellemetlen a dolog, mikor akcióra kerül a sor a barátnőmmel, elég nehezen tudom lehúzni a makkról a fitymát, szinte mindig ki is repedezik és csíp. Tudtok rá valami jó krémet vagy akármit?

2019. jún. 8. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szia, létezik egy szteoridos kenőcs, de azt is csak orvos tudja felirni. Szülő nélkül is el tudsz menni urológiai rendelesre. Ha lehetséges ne engedd hogy korulmeteljenek
2019. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hasonló problémával küzdök én is. Sajnos a kirepedezés is ismerős. Orvoshoz nem akarok fordulni vele pedig tudom, hogy az lenne a legjobb megoldás. Nekem egyedül az vált be hogyha eléggé síkos a péniszem akkor nem reped ki a fitymámon a bőr szex közben és könnyebben hátracsúszik. Szóval minden fürdés után és szex előtt babaolajjal kenem. Színtelen semleges illatú gyakorlatilag orális szexnél sem veszi észre a partner és így legalább nekem se fáj.
2019. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyissz-nyissz
2019. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Mint az ovisok... Félünk a doktor bácsitól, jujjj
2019. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet hogy csak le van tapadva es azt nem kell feltétlenül korulmetelni. Csak el kellene mennetek urologushoz
2019. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Dr Theiss körömvirág kenőcs a kirepedezés ellen (addig is, amíg elmész végre orvoshoz)
2019. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kirepedezés arra utal, hogy ott van valamilyen bőrbetegség (és az pedig lehet valaminek a következménye is, szóval nem biztos, hogy a bőrbetegséget vagy a fitymaszűkületet kell elsősorban megszüntetni – példa: cukorbetegség). Azt mindenképpen meg kéne nézetni valamilyen szakorvossal (urológus, bőr/nemibeteg orvos).
2019. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!