Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Mitől vannak kis piros pöttyök a makkomon?

Hétfőn észrevettem, hogy kis piros pöttyök jelentek meg aktus után a makkomon. Eddig nem volt semmi baj vele, nem tudom mitől lehet de még ma is (szombat) vannak. Amikor nincs aktus akkor kicsit halványabbak, de utána pirosak nagyon. Nem nagyok, hanem aprók, de zavaró. Csak a barátnőmmel létesítettem kapcsolatot, akivel lassan 2 éve együtt vagyunk. Neki nincs, vagy még nem jelentek meg a tünetek. Valaki tudja esetleg, hogy ez mitől van? Előre is köszönöm a válaszokat!

20f

Keress kérdéseket hasonló témákban: piros, pötty, makk, baj, tünet

jún. 8. 19:48  Privát üzenet  

A válaszok
Valószínűleg 🍄

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 8. 20:26 Privát üzenet
Nagyon sok oka lehet.Mire az orvos ezt kideritené,már el is múlik .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 8. 21:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olyan 2 hete a makkomon megjelent 1-2 piros folt és azóta egyre több van. Valakinek volt-e hasonló problémája?
Piros a bőr alatt a péniszem és piros foltok vannak a makkomon és mintha hámlana. Ez elmúlik? Vagy mi lehet? Kihez, hova forduljak? Vagy valami tipp rá?
A makkomon piros foltok vannak már kb több, mint egy hónapja és nem akarnak elmúlni. Mit tegyek?
A makkomon piros foltok vannak már kb több, mint egy hónapja, de azthittem csak irritáció és elmúlik. Orvoshoz nem szeretnék menni és olvastam, hogy a canesten jó lehet. Azt ugye...
Nagyon felfáztam, lehet ettől piros folt, meg egy pár pötty a makkomon? Viszketni nem viszket.
A barátnőmmel együtt voltam egy hete. Védekeztünk óvszerrel. Tegnap fürdéskor észrevettem a makkomon es a fitymám belső részén apro piros pöttyöket. Nem viszket semmi tünet. Mi lehet ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!