Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Minden reggel barna köpetem van, mi lehet az oka?

Tavaly ősz óta, szerintem az orrüregből folyik hátra, reggelente be vagyok rekedve, rossz szájíz, felköhögöm és aztán minden ok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: köhögés, kórház, orvos, betegség, egészség

jún. 9. 08:11  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Na de most ez a barna pontosan mit takar. Köhögési inger is van, sűrű a köpet?

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/15Időpont jún. 10. 21:59 Privát üzenet
A rossz fogaktól nincsen barna köpet.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 12/15Időpont jún. 11. 06:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van némi rekedtség, enyhe torokfájás. De csak reggel, aztán elmúlik.

# 13/15Időpont jún. 11. 07:51 Privát üzenet
Refluxt gyanítom,hogy az áll a háttérben.Amint írtad az is vagy,ahhoz is társulnak ilyen tünetek.Milyen tüneteid vannak még?

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 14/15Időpont jún. 11. 17:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyéb nincs, köszi a válaszokat

# 15/15Időpont jún. 11. 19:33 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet? Reggel vettem észre vmi barna darabkát a wc papíron. Valószínűleg folyás. Az előbb már pirosas is volt. Előző hónap 27-én jött meg. Sosem volt ilyen. Valamint tudni...
Barnázás pecsételés? Mi lehet az oka? Első nap barna folyás. Aztán elmúlt második nap barna pici rózsaszín, elmúlt, ezután este mintha megjött volna. Reggel semmi! Most megint...
Tegnap volt egy barna folt a bugyimon es meg este is ha kitoroltem De ma reggel volt meg egy nagyon kicsi barna es estere mar semmi Ez mitol lehet? 13/L
Mi lehet ez? Tegnap este még rózsaszínű nagyon minimális folyásom volt. Ma reggel azonban nagyon erős sötét barna színű. Olyan sok és erős mint ha pisiltem volna. A menstruációm még odébb van.
Még eddig senkivek se voltam együtt de ma reggel barna pecsételő vérzesem volt. Az hülyeség hogy terhes vagyok ugye?
Ma reggel 4 barna foltot vettem észre a fitymámon, mi lehet ez, mitol lehet, el fog mulni? 16F

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!