Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barna foltok vannak a makkomon...

Barna foltok vannak a makkomon, olyan mintha koszos lenne és csak nyugalmi állapotban látszódik. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Barna foltok vannak a makkomon, olyan mintha koszos lenne és csak nyugalmi állapotban látszódik, mereven normálisan néz ki. Nem lehet, hogy sperma folt? Életem során előfordult párszor, hogy aktus után nem mostam meg. Még arra gondoltam, hogy tini koromban a maszturbálás utáni sperma miatt színeződött el. Magömlés és tisztálkodás után pár perccel érzem, hogy folyik még egy kis anyag.

#barna folt #koszos makk
2019. jún. 9. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet anyajegy? Bár elég érdekes helyen volna akkor. Nekem hasonló van, de a fitymámon a belsö felén két oldalt. Szerintem ha nem zavar, és nem fáj, nem viszket akkor csak esztétikai dolog. Egy bőrgyógyászt azért megkérdezhetsz róla ha gondolod.
2021. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!