Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Barna foltok vannak a makkomon, olyan mintha koszos lenne és csak nyugalmi állapotban látszódik. Mitől van ez?

Barna foltok vannak a makkomon, olyan mintha koszos lenne és csak nyugalmi állapotban látszódik, mereven normálisan néz ki. Nem lehet, hogy sperma folt? Életem során előfordult párszor, hogy aktus után nem mostam meg. Még arra gondoltam, hogy tini koromban a maszturbálás utáni sperma miatt színeződött el. Magömlés és tisztálkodás után pár perccel érzem, hogy folyik még egy kis anyag.

Keress kérdéseket hasonló témákban: barna folt, koszos makk

jún. 9. 13:05  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van róla videó a neten, hogyan kell felhúzódnia a fitymának a makkról, ernyedt illetve merev állapotban?
Merev állapotban kicsi hajszálér látszik a makkon?
Relatív fitymaszűkületem van vagyis merev állapotban nehéz felhúzni a bőrt. Mit csináljak vele?
Ha a fityma lecsúszik a makkomról merev állapotban, eshet valami baj a makkomnak?
A kicsinek erzem a nemi szervem urulogoshoz kell mennem? Merev allapotban 12cm! Panasz nem volt ra, velemenyek vagy tippek 1-2xm megnagyobbitasara?
Merevedéskor ugyanolyan könnyen hátra kellene tudnom húzni a fitymát mint nyugalmi állapotban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!