Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz makkon lévő apró kicsi...

Pénisz makkon lévő apró kicsi hólyagok mi okból jelennek meg?

Figyelt kérdés

gyakran előfordúl hogy megjelenik a péniszemen, mik ezek, talán valami gombás fertőzés, hogyan védekezhetek ellene? vagy nem kell megijedni tőle, természetes ? be irtam wikipédiára a pénisz makkot és be adott 1 képet, és látom azon is hasonló kis hólyagok találhatóak.

[link]

szóvel ez normális dolog? valamikor tök sima, makulátlan a makom, viszont ezzel az apró kis hólyagokkal nem elószőr találkozom. Semmi viszkető vagy égető érzés nincs, csak zavar... például tegnap nem vettem észre túsolás közben, ma voltam Aqua parkban, nyílvános fűrdőhelységben, és miután haza jöttem, pisiléskor észrevettem, kb annyira hólyagos mint a fenti pénisz képeken, nem dúrva lehet bármi köze a dologhoz? illetve hogyan lehet más gombás pénisz fertőzéseket megellőzni? napi tisztálkodás vagy esetleg valami antibakteriális speciális krém?


2019. jún. 9. 20:27
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha ilyen, akkor az normális. Bàr ez nem intermittáló szokott lenni.
2019. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!