Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Pénisz makkon lévő apró kicsi hólyagok mi okból jelennek meg?

gyakran előfordúl hogy megjelenik a péniszemen, mik ezek, talán valami gombás fertőzés, hogyan védekezhetek ellene? vagy nem kell megijedni tőle, természetes ? be irtam wikipédiára a pénisz makkot és be adott 1 képet, és látom azon is hasonló kis hólyagok találhatóak.

[link]

szóvel ez normális dolog? valamikor tök sima, makulátlan a makom, viszont ezzel az apró kis hólyagokkal nem elószőr találkozom. Semmi viszkető vagy égető érzés nincs, csak zavar... például tegnap nem vettem észre túsolás közben, ma voltam Aqua parkban, nyílvános fűrdőhelységben, és miután haza jöttem, pisiléskor észrevettem, kb annyira hólyagos mint a fenti pénisz képeken, nem dúrva lehet bármi köze a dologhoz? illetve hogyan lehet más gombás pénisz fertőzéseket megellőzni? napi tisztálkodás vagy esetleg valami antibakteriális speciális krém?

jún. 9. 20:27  Privát üzenet  

A válasz
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Ha ilyen, akkor az normális. Bàr ez nem intermittáló szokott lenni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 9. 20:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Borotvalas utan van hogy kicsi piros pottyok jelennek meg a labamon amikhez ha hozzaerek akkor csipnek. Mitol van ez? Mit tudok ellene tenni?
Mosás után apró kicsi lyukak jelennek meg a ruhákon. Csak elvétve és csak ritkán de nagyon idegesítő. MI a megoldás? Mosóháló? Mosóhuzat?
Facebookon a chat és más képek nem jelennek meg. Vagy az egész fehér, vagy egy kicsi jel van ott. Mit csináljak?
Mik ezek a rovarok? Mióta rácsatlakoztunk a csatornahálózatra, a fürdőszobában időről-időre kicsi rovarok jelennek meg.
Mit jelent, ha a kutya körmén fehér, kicsi foltok jelennek meg?
Nyáron kis piros pöttyök jelennek meg a karom külső részén. Az orvos szerint nap allergia. Télen viszont kicsi fehér pöttyök lepik el a karom . Szerintetek mi ez? Mallorca acne?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!