Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért okoz sok nőnek problémát...

Miért okoz sok nőnek problémát, ha a férfi szeret férfiasan vizelni?

Figyelt kérdés
Nem korlátoznám soha a férfit abban, hogy otthon is állva pisiljen. Ahogy az is férfias, ha a szabadban pisilnek a férfiak a Toitoi WC-k helyett. Érezni benne a maszkulin jelleget, ahogy lazán előveszik egy bokor mellett és kész is van.
2019. jún. 11. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Ülve amúgy bizonyítottan egészségesebb :)


Mondjuk sose "szóltam be" az állva pisilés ellen, csak egyszer megemlítettem mint érdekesség.

2019. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

És közvetlen a vízbe célozni, mert ott öblösebben csobog.

32/f

2019. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nekem azért, mert a legtöbb képtelen normálisan kivitelezni, és össze-vissza fröcsög a pisi, visszacsapódik a wc-ről és kerül a wc peremére, és nagyon pici cseppek a földre is. Pár nap után ennek lesz egy jellegzetes szaga.

Ennek ellenére én nem korlátoznék soha ebben senkit, ellenben elvárom, hogy heti 1-2x takarítsa ki a klotyót, mosson fel körülötte + törölgesse le a peremét is. Nem, nem fogom megcsinálni én. :)

2019. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom az miért különösebben férfias, inkább állatiasnak mondanám. Nekik így kényelmes...
2019. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Körberöhögném azt a nőt aki ilyesmikért beszólna, viszont volt már közel 20 barátnőm, de még egyik sem szólt. És otthon se a család. Pedig volt hogy mellé-mellé ment. De hát na. Feltöröltem.
2019. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Nehéz egy anakondát célra tartani.
2019. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Férfi vagyok, de el nem tudom képzelni, mi abban a férfias, ha bokor mögött pisilek. Max a cipőm. nadrágom tele lesz mikró pisi csöppekkel. Ezt nem igazán tartom férfiasnak. A szagminták hagyása egy letűnt kort, állatokat idéz. Mint a territórium, körbe vizelése. WC-ben meg állva már csapódik le úgy, hogy fröcsög szét mindenhová.
2019. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
72%
Mert szarul céloztok, azért.
2019. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
86%
11 ève vagyok férjnél, de elképzelésem nincs róla, hogy a férjem, állva, ülve, vagy a feje tetejére állva pisil-e. Nálunk ezt mindenji magának intézi, de úgy látom, sok helyen ez másként megy.
2019. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Pont ezt akartam írni, mint az utolsó, csak mi 12 éve vagyunk házasok. 😄 Fogalmam sincs, hogyan ürít vizeletet a férjem, nem is érdekel. Csodálatos apa, segítőkész férj, nekem ez számít.
2019. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!