Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Piros kis foltok a péniszemen amik hámlanak, Travocort nem segít?

Meg áprilisban amikor már fenn áltak a tünetek voltam szakrendelőben nemibeteg teszt nem mutatott ki semmit adtak ilyen krémet de nem akar elmúlni (egy hete kenem minden nap).

Most pedig észrevettem a makkomon sok nagyon pici alig látható de mintha Mini kiütések lennének, nem durva sot fürdés utan kb semmi nem latszik sehol. De ha bekenem krémmel utanna gyakran viszket is. Mi lehet ?

jún. 12. 07:34  Privát üzenet  

A válaszok
Figyi menj vissza a dokihoz. Ez nem játék vagy találós kérdés mi lehet? Elfertőzödhet az egész....ezt szeretnéd?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 08:01 Privát üzenet
A dokik sem minden hatók ,varázslók.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 12. 14:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A péniszemen furcsa kiütések jelentek meg ezzel a problémával milyen orvost keresek fel?
A péniszemen van egy csomó és nem tudom hogy mi az valki tudja?
Miért van az hogyha le húzom a péniszemen a bőrt akkor fáj?
Mik ezek a péniszemen?
Mi ez a peniszemen?
Péniszemen találtam dudort, mi lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!