Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan hogy makkgomba?...

Van olyan hogy makkgomba? Vagy ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Most lettem 16 és feltűnt egyszer hogy pöttyös vagyok odalent.. Van egy ami full fehér.. Elég csunyán néz ki? Esetleg valaki találkozott már ilyennel? Valami házi praktika hogyan tudnám eltüntetni vagy valami gyógyszer?


(Elég sokáig nem mostam így közvetlenül mert nem tanítottak hogy megkell..Lehet emiatt lenne?)


Elég tanácstalan vagyok bármilyen tanácsot elfogadok.. Köszi előre is!


2019. jún. 13. 11:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Legyszives csak az nyissa meg a képet aki tisztában van vele hogy ez 'felnőtt tartalom' próbáltam nem túl sokat mutatni de attól még az..

[link]

[link]

2019. jún. 13. 11:19
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Minden képen orvoshoz kell menned. Akára háziorvos is jó, legfeljebb tovább küld valahová.

Ezt ne házi praktikázd el...

Nem kell szégyenleni ez van. Túl kell lenni rajta! Ne halogasd!

2019. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2 es által feltett linkben jól olvasható,hogy ez nem betegség.

Felesleges is orvoshoz menne d.

2019. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek normál anatómiai képletek, kinél több van, kinél kevesebb.
2019. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A második képre szinte biztosra mondható hogy az a PPP, amit az egyik válaszoló linkelt is a wikipédiáról.


Az első kép esetén már nem vagyok annyira biztos hogy az az, főleg mert nem a makkon van, hanem hátrébb, a bőrön. Ez a két erős fehér pötty mióta van ott?

2019. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!