Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, ti hogy bírjátok ezt...

Srácok, ti hogy bírjátok ezt a meleget, hogy maradtok intim tájékon, felfrissültek és higiénikusak?

Figyelt kérdés
Haverommal beszéltük hogy ezt a nagy meleget alig bírjuk, még úgy is, hogy otthon akár csak egy alsóba vagyunk egész nap. Viszont így izzadunk mint a fene meg, lent is eléggé beizzadd a szerszám, így kérdeztem ő milyen praktikákat alkalmaz. Mondta hogy neki nehezítettebb a pálya mert hús farka van lankadva 15-16 cm és ezt kellene elraknia a boxerbe de azt mondta hogy ilyenkor ő általában meztelenül szokott lenni, amikor nincsen otthon senki, elindul valahova akkor előtte egy vesz egy frissítő zuhanyt, lehűti a cerkát is majd belepakolja a boxerba és valami lengébb rövidnadrágot vesz fel,aztán ha haza ér újra letusol. Azt mondja hogy így egész jó kellemes tud lenni. Lehet én is kipróbálom majd ezt a taktikát. Nektek van más taktikátok vagy ötletetek? 17/f kort is írjatok

2019. jún. 15. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A haverod farkáról írsz és jellemzed pucéran. Nekem nincs bajom a homoszexualitással, de barátom ez nagyon b*zis.
2019. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nyáron otthon mindig nudiban nyomom - lakásban és a (ráláthatalnan!) teraszon egyaránt. Lazább rövidnadrágokat hordok inkább, ami alá soha nem veszek föl alsót. 😊 Nekem ez bevált, jól "működik". (Igaz, hogy nincs olyan hihetetlen méretű szerszámom, mint a haverodnak, akit irigylek kicsit.) 😅
2019. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Itthon nem hordok alsogatyat, plusz van klima. ha megyek valahova, akkor hintoporozom meg viszek intim torlokendot
2019. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Értem, hogy "érdekes" téma ez, nincs ezzel semmi gond... De most úgy őszintén: Ha valóban zavarna titeket, hogy lucsogtok a saját vizetekben, akkor legalább kánikulában nem köldöktől combközépig feszülő gumiboxerben lennétek, hanem fecskében. Ráadásul ne mondd nekem, hogy egy 17 éves ifjú (ha csak nem 120 kiló) megizzad attól, hogy ül egész nap, és nyomkodja a qrwa telefonját. Mert vannak, akik munkaruhában kint vannak 12 órában a tűző napon, miközben megterhelő fizikai munkát végeznek. Na, ott nem lehet higénikusan maradni.
2019. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megmosni óránként?
2019. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szőrtelen lent minden plusz boxel felvételkor hintőport használok.


Szárazon és illatosan tartja a dolgokat lent amennyire lehet.

2019. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itthon csak boxerben szoktam lenni, ha pedig elmegyek itthonról, nincs mit tenni, izzadok, mint a ló, amíg haza nem érek.

24/F

2019. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!