Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Együttlét után átlátszó...

Gyuri69 kérdése:

Együttlét után átlátszó valadék a húgycsőbol, here fájdalom?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt egy szexuális együttlétem, a szex során gumit használtam viszont orális szexnel nem, másnapra átlátszó valadek urult a peniszembol illetve a herékbe feszítő érzést éreztem és a higycsovembe is szokatlan érzés volt . A 2. Nap elmentem ügyeletre,írtak fel klion 250mg tablettát 8db lefekvés előttre, a tünetek megmaradtak, másnap eljöttem a háziorvosomhoz aki ospamox 1000mg tablettát irt fel napi 2x egyet, jó lehet rá ez a gyógyszer vagy inkább urulogushoz kellene fordulnom?

2019. jún. 18. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább a bőr- és nemibeteg-gondozóba. Már elsőre oda kellett volna menned, meg ha nem ismered a partnered, vagy nem tudod/nemvagy biztos abban, hogy teljesen egészséges akkor addig óvszerben sz+patsz! Ennyire egyszerű az egész!
2019. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen fertőzést is netán összeszedtél a hétvégi együttlétből, annak másnapra még az égvilágon semmilyen tünete nem lenne. Tehát valószínűleg már korábban összeszedtél egy húgyúti fertőzést, amit simán, mosdóhasználat során is el lehet kapni. Egy vizelettenyésztés amúgy nem ártott volna. Antibiotikumot kaptál egyébként, az nyilván fertőzésre van. szedd végig a felírt kezelést, aztán ha nem javul, akkor menj vissza orvoshoz, addig meg szedd a gyógyszereket. Nem 1 nap alatt fognak helyre rakni.
2019. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másnapra igazából nagyon enyhén éreztem csak még, de most már egyre jobban.
2019. jún. 18. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!