Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiam nem tud ulve pisili? Ez...

Fiam nem tud ulve pisili? Ez normalis?

Figyelt kérdés
Lassan kamasz fiamnak hareggel felkel az agybol szinte mindig áll a kukija. Reggel ulve jobban szeretne pisilni de nem tudja belerakni a wcbe. Vagy ha bele is rakja es elore hajol volt mar hogy kiugrott a futyije. Valakinek van erre tipje? A rossz indulatuak kimeljenek
2019. jún. 19. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
A kamasz fiúknál teljesen normális a reggelei merevedés. Pisiljen nyugodtan állva. Ezzel az ülve pisilés dologgal csak telepakolod görcsökkel aztán pár év múlva meg viheted pszichiáterhez mert nem tudjátok mitől torzul a szexualitása...
2019. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Normális, nem tud ellene mit csinálni. Felkelés után pár perccel elmúlik, ha kibírja akkor várja ki.
2019. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

A férfiaknak így működik a nemi rendszerük,már kis koruk óta .Nem kellőt figyelgetni,megoldja nélküled is .

A férfiakat nem is ülve pisilésre találták ki .

2019. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Amig nem megyek reggel pisilni nekem se múlik el.Nem tudom ezért meg várni mert nagyon kell.Úgy meg eléggé körülményes de azért sikerülni szokott csak lassabban
2019. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok férfi nem tudja,vagy éppen félre tudja miért is van ez a reggeli probléma .Még jó hogy itt az oldalon a piros kezet fel ismerik .Na ennyit a férfiak vizelet rendszeréről .
2019. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

"kamasz fiamnak hareggel felkel az agybol szinte mindig áll a kukija"

Hát persze, troll bácsi...

2019. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Többeket is érintett a válaszom,megjött a válasz is,0 pont .
2019. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha vergődsz a pontozás miatt, garantáltan le fognak nullázni. Ahányszor eljátszod, annyiszor, úgyhogy inkább ne is erőltesd ezt.
2019. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért válaszolgatok ,hogy a top lista élére kerüljek.

De az bosszantó,ír valaki egy választ,és azt már nem indokolja meg ,miért is normális,vagy éppen miért nem .

Aki "Á" mond,mondjon "B" is .

2019. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még szép hogy van merevedése.


Jó régen hallottam pasi szájából : engem az asszony megtanított ülve pisilni.

Oka : ne fröcsögje le a csempét a wc-nél. ( Szerintem )

Melohelyen, nem is tudom mi volt az oka, hogy ezt elárulta.

2019. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!