Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélt fiúk, vagy akiknek...

Körülmetélt fiúk, vagy akiknek volt már tapasztalatuk ilyen sráccal, mik az élmények?

Figyelt kérdés
Úgytűnik, fitymaszűkület okán körül kell majd metélni és nagyon sok rémhírt olvasok arról, hogy csúnya lesz, kiszárad, érzéketlenné válik:/ nektek mik a tapasztalataitok?

2019. jún. 21. 00:30
 1/9 anonim válasza:
90%

Ha lehet még próbáld meg kenőcsökkel megoldani a problémát, hátha nem is kell műtét.

Az sajnos igaz, hogy jelentősen veszítenél az érzékenységből és az, hogy szárazzá, keményebbé válik a makkod bőre.

Én nem tudok arról, hogy valaha körül voltam-e metélve, de a fitymám nem elég hosszú, hogy teljesen fedje a makkom és meg kell, hogy mondjam nem olyan jó az önkielégítésem mint amikor először maszturbáltam. Kamaszodásom előtt még úgy 80%-ban fedte. Nem tudom most miért nem akarja fedni. Azóta csak szárazabbá és érzéketlenné vált.

2019. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Hát én körül vagyok metélve, kiskoromba ránőtt a fityma a makkorma és muszáj volt a mūtét..


Ugyan olyan a farkam mimt egy átlagos embernek

Elég száraz lett a makkomon a bőr, 2 nap után olyan volt mintha semmi se történt volna... Igaz voltsm vagy 6 éves, de teljesen egészséges és ''szép'' is

2019. jún. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ja és 16 éves vagyok 😂
2019. jún. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmi gond nem lesz. Tobb millioan tuleltuk mar,,, homo sracok kozul eleg sok metelt
2019. jún. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem 23 évesen metéltek körül, és pozitív változás ez az életemben, a szex ugyanolyan élvezetes, és higiéniailag is sokkal előnyösebb, nincs smegma. A látványa is sokkal fszább. Úgyhogy hosszú távon nincs félnivalód. A műtét utáni kb egy hónap viszont nagyon szr. Be van dagadva, kötés van rajta, és hajnalonként felébredhetsz a merevedéskor, ami igen fájdalmas ilyen állapotban.
2019. jún. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
90%
èn voltam már együtt metélt sráccal. észtétikumra nem sok különbség volt egy metélt és egy nem metélt között. fura volt cask, hogy nem volt rajta bör, ennyi.
2019. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
87%
Nekem több szűkületes sráccal is volt dolgom már :) Ne aggódj szép lesz
2019. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2019. jún. 21. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Jobb metéltnek lenni, mint fájósabb szűkülettel élni.
2019. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!