Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, ti megbántátok a...

Srácok, ti megbántátok a körülmetélést?

Figyelt kérdés

Én 20 évesen most gondolkodom rajta, mivel gyakran gyullad be, vagy sebesedik ki a fitymám, ezért inkább megcsináltatnám, de előbb érdeklődnék, hogy akiket már metéltek körül, megbánták-e, hogy megcsináltatták.

Engem igaziból ezek a fő kérdések érdekelnek ezzel kapcsolatban:

- a műtét után mennyi ideig volt még érzékeny a makk?

- körülmetélten hogyan tudtok maszturbálni?

- mennyire sikerült az orvosnak megoldania, hogy ne nézzen ki rondán a vágás helye?



2019. jún. 21. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem aki egészségügyi okokból csináltatta meg, az nem hiszem, hogy bánná.

Jobb vele a szex, mert nem feszes rajta a bőr, így nem szenvedés hanem élvezet, ez a nem mindegy.


Van egy fórum, ahol mások megosztják a saját tapasztalataikat, nézz körül.

[link]

2019. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem bántam meg.

- 2 hét kellemetlen

- lazább marokfogás vagy sikositó

- nem annyir ronda, mereven kifeszül.

2019. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Én nem egészségügyi okból csináltattam, egyszerűen jobban tetszett így. Jobb érzés lett a szex, pedig előtte sem volt semmi problémám.


A makkom egy-két hét alatt tökéletesen megszokta a fedetlenséget. Maszturbálni elvileg ugyanúgy lehet, a lényeg a síkosítás, bár én nem szoktam sosem. Az pedig, hogy mennyire szép a vágás, részben az orvostól függ, részben pedig attól, ki mennyire hajlamos a hegesedésre. Nekem tetszik a végeredmény, ha valamit bánok, az csak annyi, hogy nem hamarabb döntöttem a műtét mellett.

2019. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Ne várd azt,hogy valaki is az igazat mondja el erről .
2019. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

én öt éve csináltattam meg magán dokinál


1-2 hét volt az elején kicsit kellemetlen, de nem volt vészes, túl lehetett élni.

semmi extra a maszti. nekem jobban bejön

nem néz ki rondád, szépen lett vágva

2019. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem bántam meg, mert nem volt más lehetőség. Inkább azt bántam meg, hogy nem fordultam korábban orvoshoz.


Arra emlékszem, hogy a műtét napján nagyon érzékeny volt, konkrétan fájt hozzáérni a makkhoz. Aggasztott is, de nagyon hamar, kb már másnapra elmúlt. Az első éjszaka viszont nagyon rossz volt, mert még be volt kötve, és ugye amikor önkéntelenül is merevedett éjszaka az nagyon fájt, emlékszem még fel is kiáltottam egyszer. Szerencsére a műtét másnapján levehettem a kötést a doki utasítása alapján, jobban mondva le kellett áztatni kamillás teában. Onnantól kezdve nem fájt semmi, a varratok szép lassan szétfoszlottak, és egy hétig kellett kamillában áztatni reggel és este 10 percig. Az áztatás elég kényelmetlen dolog, de megoldható.


Maszturbálni sikosítóval szoktam, de anélkül is megy. Egyébként egy kis víz is elég, utána az előváladék megoldja a sikosítást, de én szeretem a rendes sikosítót használni. Kb kétezer forint és félévig kitart.


A szépséggel nincs nagy problémám, merev állapotban jól néz ki, mert feszül a bőr és látszik, hogy elég szép egyenes a vágás. Lankadtan már más a helyzet, az annyira nem tetszik, mert a makk alatt valahogy felgyűrődik a bőr és kicsit olyan, mintha egy gallér lenne a makk alatt. De annyi baj legyen, fő, hogy működik minden.

2019. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

- a műtét után mennyi ideig volt még érzékeny a makk?

par hetig elegge, aztan egyre kevesbe. nehany honapig még volt eleg jelentos kulonbseg (meg nagyon szokatlan is volt), aztan idovel teljesen megszoktam


- körülmetélten hogyan tudtok maszturbálni?

sikosito, aztan megmarkolom es fel-le huzogatom az egeszen vegig a kezemet.


- mennyire sikerült az orvosnak megoldania, hogy ne nézzen ki rondán a vágás helye?

teljesen jo, nem csunya nekem egyaltalan. a "szinkulonbseg" feltunobb szerintem mint a vagas.


- akiket már metéltek körül, megbánták-e, hogy megcsináltatták

en nem

2019. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

- mennyire sikerült az orvosnak megoldania, hogy ne nézzen ki rondán a vágás helye?


Ha jó orvost választasz, akkor nem lesz gond. Saját tapasztalat, hogy nem szabad kamillába áztatni vagy lemosni a sebet, mert a varratok megduzzadhatnak vagy korán kiesnek. Ilyenkor jöhet létre a vasúti sín jellegű sebhely, ahol az öltések látszanak.


Második alkalommal már plasztikai sebész műtött és követtem az utasítasait. Csak tiszta vazelin a sebre és semmi fürdés napokig. A seb másodjára sokkal lassabban gyógyult 4-5 hétig és iszonyúan fájt éjszakai erekciókor. A sebet sebápoló kenőccsel is kentem közben és immáron minimális heggel forrt össze. Tehát a "szépségért" sajnos szenvedni kell, uraim.

2019. aug. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy bántam, minden jobb így.
2019. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!