Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El vagyok cseszve nemileg?...

El vagyok cseszve nemileg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy el vagyok cseszve nemileg. Van 3 oka is.

1) Nagyon nagyon kicsi a péniszem mérete. Mereven 10 cm. Tudom,nagyon kevés,kérlek ne fikàzzatok,mert néha napján az osztály társaim is megszolják(nem rendszeres).

2) Egyszerűen nem jön sperma. Tudom,azt mondanátok,hogy ebbe a korba még rá érek stb.,de másnak már 10 évesen is van.

3) Olyan 2 perc után (nem mértem,csak tipp)megjön az a érzés (orgazmus),és akármit csinálok,utána már egyszerűen vége van a masztinak.



2019. jún. 22. 10:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Kort egyéb okok miatt nem írok.

És kérlek,ne küldjetek privit!a Aki küld,annak nem válaszolok.

2019. jún. 22. 10:35
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még nem vagy teljesen érett nemileg. Nem aggódnék emiatt, majd az idő megoldja a problémáidat.
2019. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja,és aki itt neki áll engem fikázni,a méretem miatt,azt piros kéz és egy jelentéssel jutalmazom.
2019. jún. 22. 10:40
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel gyerek vagy, a péniszed még nőhet, de már tíz centi is elég lehet egy nőnek ha ügyes vagy (ha meg nam vagy az, mindegy mekkora, hacsak nem mutogatni akarod..)

Az orgazmus férfiaknál elég hamar be tud következni, érdemes lehet gyakorolni az idő nyújtását, bár sajnos nem mindenkinek sikerül látványos eredményeket elérni, mivel a több millió éves ősi genetikai programot nehéz felülírni..

2019. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak későn érő típus vagy? Ettől még nem vagy elcseszve!
2019. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem szeretnél kort írni (mert nem mindegy, hogy 14 vagy pl 17 éves vagy, vagy még több) és priviben sem vársz segítséget, akkor milyen választ szeretnél?
2019. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igaz,utolsó. Csak nem akartam,hogy egyesek rámismerjenek. Ha akartok,írhattok.
2019. jún. 22. 14:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársak miért látják mereven a farkad?
2019. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem mereven látják,hanem lankadtan.
2019. jún. 22. 15:36
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha nincs még spermád, akkor a méreted sem végleges még. Bár vicces, hogy azt írod "azt mondanátok,hogy ebbe a korba még rá érek", de közben senki nem tudja a korodat. Mindenesetre ha nagyon aggasztanak a dolgok, akkor érdemes elmenni egy vizsgálatra.
2019. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!