Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Izgatás utáni herefájás, mit...

Izgatás utáni herefájás, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap barátnőm elég sokáig izgatott, de végül nem könnyített rajtam. Tegnap fájt az jobb oldali herém körül valami, de miután nem voltam tovább izgatva, elmúlt. Ma reggelre újra előjött, de nem olyan éles mint tegnap. Inkább tompa, és nagyon kellemetlen. A herémnél egy kis csomó tapintható kis, és az előbb említettet csak akkor érzem, ha tapogatom a csomót.

Soha nem volt ehhez hasonló problémám. Érdemes ilyenkor elmenni orvoshoz? Ha igen, akkor háziorvoshoz, vagy hova? Esetleg várjak vele, hátha elmúlik? Mással volt ilyen? Parázom.



2019. jún. 25. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, de annyi eszed sincs hogy önkielégítést végezz, ha már ilyen szituba kerültél? Máskor meg ne hagyd hogy izgasson, ha nem fejezi be...
2019. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem had legyen magánügy, hogy miért nem mentem el. Köszi hogy segítettél, nagyon hasznos volt. De tényleg.
2019. jún. 25. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá arra, hogy "vőlegénybetegség" vagy "kék here szindróma"! A kis csomó a mellékheréd lehet. Ha nem múlik el, vagy bármi szokatlant tapasztalsz, a biztonság kedvéért meg lehet mutatni orvosnak.
2019. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

"Köszi hogy segítettél, nagyon hasznos volt."


Erre egy gyógyír van: önkielégítés. Ha ez neked nem elég segítség, akkor nem tudok mit mondani..

2019. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen. :)
2019. jún. 25. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

A tökeid erősen felkészültek az elélvezésre .

Sajnos ezt a lehetőséget megvontad tőlük .

Kaptad is a méltó büntetést.

A természetet nem tudod átverni.

Örüljél ,hogy annyira nem gyulladtak be,orvoshoz is kelljen menned .

Házilag a könnyités után hűteni kell őket.

2019. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hereemelő izom ill a környéki izomzat feszülése okozza. Idegi szabályzás alatt álló folyamat, mivel az idegingerület elektromos jelenség, ki kell sütni.
2019. jún. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nem

hanem hogy a herék megtelnek vérrel

és mivel a here burka nem éppen tágulékony, hosszabb ideig tartó vérbőség fájdalmas


te magad is ki tudod tapintani, mert amelyik heréd fáj (nem kell hogy mindkettő fájjon), az nagyobb és keményebb, a mellékhere is kemény (a heréd alján ahová a vezeték becsatlakozik)

2019. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!