Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet szteroidos kenőcs...

Lehet szteroidos kenőcs mellékhatása?

Figyelt kérdés

Az orvosom régebben enyhe fityma szűkületre felírt nekem szteroidos kenőcsöt, amiről akkor fogalmam nem volt hogy milyen mellékhatásai vannak mert be voltam parázva a fitymaszukulettől és szinte ömlesztettem a peniszemre azt a szemetet egész sok ideig. A probléma még is oldódott. Viszont ez már több mint egy éve volt és az utóbbi időben vettem észre hogy a bőr a makkomon ilyen kiszáradt sokszor, mint mikor sokáig ázik az ember keze a vízben.. És ez már régóta megvan de mostanában kezdtem el gondolkodni azon hogy nem lehet e a kenőcs hatása.. Lehet kihatása ennek a szexuális életemre pl később H a kenőcs mondhatni amortizalta a makkom bőrét ha attól van?

(Nem gomba az biztos, kezeltem canestennel és nem is nemi betegség)

Köszi a válaszokat előre ha valakinek van tapasztalata kérem segítsen!



2019. jún. 29. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy köze lenne a kettőnek egymáshoz. Szakorvosnál voltál már ezzel?
2019. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bár nem írtad, konkrétan melyik krémről van szó, de igen, lehet, ugyanis a szteroidos krémek hosszas használat esetén elvékonyítják a bőrt.

Megjegyzem, önmagában nem is igazán szokták adni, hanem gyógyszertári alapkrémekbe keverve, és nem is javasolják a hosszantartó alkalmazást.

Fitymaszűkületre eleve nem igazán értem, mi célból, de én nő vagyok.

2019. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!