Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire számíthatok akkor ha a...

Mire számíthatok akkor ha a mellékheregyulladás nem múlik el?

Figyelt kérdés
Lassan már fél éve,hogy ezzel diagnosztizáltak,annyit éreztem,hogy a bal herém fáj,leginkább akkor ha nehézsúlyt emelek. Az orvos antibiotikumot írt fel,melynek hatására enyhült,de teljesen nem múlt el. Azóta hol felbukkan hol eltűnik. Néha kb egy hónapig semmit sem érzek,volt már hogy azt hittem teljesen elmúlt,el is feledkeztem róla. Edzéskor sem jött elő. Aztán megint előjött,két hétig fájt és megint elmúlt. Ha fáj,akkor sem nagyon,abszolút elviselhető,egyszer sem dagadt vagy pirosodott ki,de ezekben az időszakokban határozott keményebb,csomósabb a mellékhere. Másik jellemző ilyenkor a gyakoribb vizelési inger. Tervezek elmenni mégegyszer orvoshoz,a kérdésem az lenne,hogy másvalakinél is előfordult ilyesmi? Mire számíthatok,ha lassan gyógyul? Azt olvastam,hogy ha nem akar elmúlni,az eltávolítására is sor kerülhet,mivel ez meddőséghez vezet,érthetően félek kissé. Olyan esetben is veszélyes a lassú gyógyulás,ha nem dagad meg és a fájdalom sem igazán intenzív? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jún. 30. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Urológusnál voltál?
2019. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,ő írt fel antibiotikumot,de ez hónapokkal ezelőtt volt...
2019. jún. 30. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:

mire számíthatsz? hegesedésre, meddőségre

menj el vele újra orvoshoz

2019. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a nemibeteg gondozóba!
2019. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer kaptál rá gyógyszert,akkor biztos lassan elmulik!
2023. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!