Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ennyire érzéketlen a...

Miért ennyire érzéketlen a makkom?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy valahogy sose esett jól kifejezetten a makkomat izgatni, már gyerekkoromban is úgy élveztem (amikor még nem tudtam, mit csinálok), hogy préseltem, nyomorgattam a péniszemet, és nekem az úgy jó volt. Lehet, hogy azért, mert fitymaszűkületem volt, nem tudom. Mindenesetre már egy sok éve van valami olyan állapot, hogy fáj a péniszem belül, mintha megütötték volna egy erős tárggyal, és ez a fájdalom mindig élvezés után jelentkezik. Namost, ha magamnak csinálom, akkor ez nem tűnik fel, se akkor, ha dugok, de ha orálisan izgatnak, akkor igazából azt nem is élvezem, mert valahogy fáj a makkom alapból. Nem tudom ezt jobban leírni, olyan érzés, mint amikor az embernek elélvezés után fáj, ha birizgálják, csak nálam alapból ilyen valamiért. Ha sokáig nem élvezek el, akkor nem, de a péniszemben a fájdalom akkor is megvan, a húgycsövem mentén végig.



Urológusnál voltam már vagy tíznél. Nem tudnak nagyon mit kezdeni ezzel. Sokáig azt hittük, hogy fertőzés, de igazából egyre erősebb a gyanúm, hogy valami idegpálya a ludas, mert amúgy a gerincem töve alul is szokott fájni. Valakinek van hasonló?


2019. júl. 2. 02:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és még valami: csak akkor tudok így elélvezni, ha feszítem alul a gátamat. Ez se tudom, miért van. Alapból kellemetlen az izgatás, csak ha befeszítem, akkor lesz jó, de azt meg csak pillanatokig tudom tartani.
2019. júl. 2. 02:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Körülmetélt vagy?


Ha nem akkor milyen hosszú a fitymád?

2019. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!