Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szabad vagy nem szabad illetve...

Dominik0627 kérdése:

Szabad vagy nem szabad illetve kell vagy nem kellene gyúrni úgy, hogy nem teljesen egyenes a hátam?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy kicsit gyúrni kellene hogy jobb alakom legyen, viszont néha azt érzem dagi vagyok a hasam miatt, tükörben láttam hogy kicsit előrébb van a hátam a hasasmnál de ha kiegyenesítem magam akkor nincs is nagy hasam, szóval ha kicsit előrébb van lent, a vállam picit előrébb úgymond, nem vízszinten, hanem kicsit előrébb, ilyenkor ha gyúrnék akkor csak rosszabb lenne, mert mondjuk kicsit izmosabb lennék és akkor még kevésbé lehetne változtatni vagy valamit javítana? 19f 176 cm 70kg ha ez számít.. Vagy szabolcs megyében ismer valaki olyan helyet /embert aki kicsit tudna javítani a testtarásomon? Vagy valami tip.. könnyű mondani mindig legyek kihúzva, de ehhez szoktam hozzá..

2019. júl. 2. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagy merteku a gerincferdulesed akkor meg jot is tesz neki hogy megerosited a hatizmaidat. Es a tartasod is jobb lesz.
2019. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akár gyógytornát is végezhetnél . A "gyógy torna" megnevezés nagyon megtévesztő. Még csak ebben lehet nagyon leizzadni .

Yutubon is lehet látni gyakorlatokat .

2019. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az elsőnek szólva, nem igazán nagy, nem egy C betű azért
2019. júl. 2. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked az úszás lenne a legjobb.
2019. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért pont az úszás?
2019. júl. 9. 01:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Mellúszásnál pl a felsőtestet, vállakat kicsit kiemeljük a vízből, ezzel gyakorlatilag a hát görbületét folyamatosan ellenkező irányba kényszerítjük, ezen felül az ehhez kapcsolódó izmokat is erősítjük. Ezen túlmenően az úszás még kardio edzésnek is jó, szóval ha jól csinálod, az összes problémádat egyszerre orvosolhatja.

Persze lehet súlyzós edzést is csinálni, de a helyes testtartásra minden gyakorlatnál ügyelni kell.

2019. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!