Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület?

Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Amikor merev állapotban van a péniszem, és teljesen lehuzom a bőrt, a makk alatt mintha egy szorító gyűrű lenne, szorítja, és nem valami kellemes érzés, de tűrhető. Amikor merev maximum a makk alá tudom húzni, ez kevés?

Kb egy/másfél éve “tornáztatom” a fitymámat, és viszonylag sokat javult, de még mindig szűkebb mint másoknak. Van otthoni megoldás? Egyedül 18 alatt el lehet menni urológushoz?

Az értelmes válaszokat előre köszönöm.


A “menj orvoshoz” válaszra nem vagyok kiváncsi, ha kifejted hogy miért úgy már igen.



2019. júl. 7. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ez az.
2019. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a makk alá tudod húzni nincs nagy baj, de az lenne jó ha nem gyűrődne fel a bőr.
2019. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen volt eredetileg? (ha már írtad hogy sokat javult)


Amúgy igen, ez még szűkület, enyhe, de az. Ha eddig haladt a nyújtás, folytasd.

2019. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van TAJ kártyád, nyugodtan elmehetsz az urológushoz. Hidd el, segít. Ja, és ha másfél év alatt nem tágult ki eléggé, akkor már ez a módszer kevés neki.

De nem menj, ha nem akarsz. Nekem nem szorít.

2019. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!