Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a fitymámon?

Mi ez a fitymámon?

Figyelt kérdés
A fitymámon vannak ilyen duzzanatok, hogy is írjam körül? Hát a fitymámon ahol a makkot körül veszi ott körbe van ilyen sok pontból álló valami, nem fáj, nem érzékeny meg semmi csak ott vannak. Ez ellen mit lehet tenni? voltam a házi orvinál az elküldöd a Bőrgyógyászathoz ottan adtak már több féle kenőcsöt de egyik se használ eltüntetni. Most mit tegyek? Keseregettem a neten hasonló képeket és [link] pont úgyan ilyenek. Mit tudtok javasolni mit csináljak? hogyan tüntessem el? Mennyi idő lenne el tüntetni? szexközben okozna a partnernek valami fertőzést?

2019. júl. 9. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia, egy ismerősömnek is ilyen volt, neki azt mondta az orvos, hogy lelehet kaparni felmelegített kanállal az is jó ha beborogatod előtte lehetőleg kamillateával. DR P. I.
2019. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
El is múlt neki?
2019. júl. 9. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kóros. Engedd el a témát.
2019. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Normál anatómiai képletek, semmi kóros.
2019. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet el tüntetni?
2019. júl. 11. 01:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Pearly penyly papules(ppp).Ha erről lenne szó csak esztétikai hibáról van szó,urológushoz kellene elmenned,ezt lézerrel tudják eltüntetni
2019. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso. Nem olyan hanem a boron van, az a baj igy nem erti senki mutatni kellene ugy erti valaki talan
2019. júl. 13. 00:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez is, meg a PPP is, nem kell eltüntetni
2019. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hulyeseg, ne nyulj hozza mert baj lehet belole. Ilyesmi nekem is van amugy. Nem gond.
2019. júl. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!