Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért mondja a doki hogy...

Miért mondja a doki hogy inkább télen műtessem meg a nemi szervem?

Figyelt kérdés
Relatív fitymaszűkületem van voltam ma dokinál mondtam neki hogy merevedéskor ha húzom hátra fáj és csak a makkig tudom húzni de viszont amikor lankadt akkor teljesen amit ő is látott.. Azt mondta hogy ha lesz szexuális kapcsolatom akkor változhat, de ha ez nekem panaszt okoz akkor műtessem meg. Azt mondta hogy az ő helyében várna hogy szexuális kapcsolat közben húzódhat, de viszont én pont ezért nem bírok szexuális kapcsolatot létesíteni.. szóval részlegesen körül fogom metéltetni de még azt is ajánlotta hogy inkább télen ne most nyár közepén mert a gyógyulás kellemetlen. De én minél hamarabb megakarom csináltatni, nem lesz gond ha most nyáron csináltatom meg? Mik a hátrányai és mik az előnyei annak hogy télen?

2019. júl. 9. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert hidegben összemegy kevesebb cérna kell a varráshoz.
2019. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Hogy miért ne nyáron menj kórházba?

1. Az orvosok fele szabadságon van. Nővérek dettó.

2. Nincs minden kórteremben légkondi, így lehet odabent 40 fok is.

Ha ez neked nem elég, akkor erőltesd a dolgot.

2019. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Mennyi ideig kell otthon maradnom ágyban a műtét után?
2019. júl. 9. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Jobban izzadsz, jobban szaporodnak a bacik némivel több odafigyelést igényel. Na meg a nyári programoknak is nuku addig. Strandolni, fesztiválozni nem olyan önfeledt előbbit nem is lehet. Egy sima tetoválást sem szoktak emiatt nyárra ajánlani. Nekem anyajegy levételem volt, kivártam az őszt. Nem bántam anno, suliban ülve egyáltalán nem zavart nyáron mindenfelé mászkálva már rosszabb lett volna.
2019. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ezzel egy napig sem kell ágyban feküdni,de kórházban sem .

A doki szépen ,finoman a tudtodra adta,nem kellene ezt a műtétet szorgalmazni .

Amelyik lankadtan hátra megy,annak mereven is menni kell.

Jobb lenne ha szorgalmasabb lennél a tágitással,bőrlágyitó használatával .

Részleges metéléssel rosszabb helyzetbe kerülsz,mint 1 tkm el

2019. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát először is ha mindenképp vágni akarsz, akkor teljesen vágják, ne részlegesen, mert az csúnya. Hogy télen vagy nyáron, az tényleg maximum annyiban számít, hogy a nyaralásba bezavarhat, de egyébként sem kell hosszútávú kimaradásra számítani. Nekem teljes metélés volt annó, pár órát voltam a kórházban, utána három napot pihentem (pont hosszúhétvége volt szerencsére), majd hétfőn csináltám mindent, ahogy korábban.
2019. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
No, itt a lepontozó kisköcsög, akinek semilyen válasz sem jó. Tudod mit, kérdezd anydat
2019. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!