Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek volt aranyere légyszíve...

Pokiloki kérdése:

Akinek volt aranyere légyszíves adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Ma van egy hete , hogy kijött az aranyerem. Amit tudni kell róla , hogy külső ,negyeddik stádiumú aranyérről beszélünk.A patikában gyógyszert illetve kencsöt adtak. A aranyerem visszahúzódott, viszont még érzem , h egy kicsit kint van ,és érzékeny akkor amikor tprlöm a fenekemet ,illetve ha sokáig ülök rajta, de ezen kívül nincs nagy panaszom. Az lenne a kérdésem , h ez normális , ennyi idő után? Bocsi a hülye kérdést ,de senki nem mondott semmit , csak azt tudom amit az interneten olvasok. Vagy ezt r meg kellene műteni, mert már el kelett volna múlnia? Köszönöm a segítséget.

2019. júl. 11. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy hét esetén még normális, hogy érzékeny. Nem múlik el egyik napról a másikra.

Sajnos, bármikor újra kijöhet (pláne, ha székrekedéses vagy), ha így történik, érdemes elgondolkodni a műtéten.

2019. júl. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt sajnos, hogy kijött és nagyon nehezen ment vissza. Másfél hét után kezdett visszahúzódni és kb. 4 hét volt, míg teljesen visszahúzódott, de utána még érzékeny volt pár hétig. mindennap kentem kenőccsel.
2019. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lakosság 40%-ának van aranyere,ha nem romlik az állapotod,nem nagyon zavaró akkor nincs szükséged műtétre.De amúgy műtét után is kiújulhat.Kenőccsel,kuppal lehet kezelni,de több hét mire helyre jön és újra előjöhet több vagy gyakoribb székeléskor akár.


Marad a kenegetés és kúp.

2019. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A paleolit étrend tökéletesen karban tartja, mert az egész szervezet gyulladásos állapotát gyógyítja, így nem gyullad be az aranyér sem és rendeződik a széklet is.
2019. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2019. júl. 12. 21:20
 6/6 Minus válasza:
Nekem sose volt, császárral szültem, de 3 évvel ezelött elkezdtem ülő munkát végezni és kb fél évre rá kijött. Nem tudtam akkor, hogy mitől vagy miért, rettenetesen viszketett, kicsit fájt is, nyomó, szúró érzésem volt, néha picit vérzett is. Nagyon kellemetlen. Használtam ilyen-olyan krémet mindig elmúlt pár nap után, de időnközönként elöjön, és hát most is. Reparont ajánlotta a patikus hölgy és gyógyszert. Viszont kitaláltam, hogy egy puha párna is jól jönne.
2019. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!