Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem vagy...

Rövid a fitymafékem vagy teljesen normális? 25/F

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Fiatal, 25 éves srác vagyok és nem igazán tudom eldönteni, hogy ::: Rövid e a fitymafékem vagy sem? :P Merev állapotban a makkomról, hátra tudom húzni a fitymát sőt még kb. fél centivel lejjebb is le tudom húzni, viszont az utóbbi másfél,két hétben önkielégítés alkalmával azt tapasztalom hogyha a makk után tovább, lejjebb húzom a fitymámat akkor az már nem igazán megy. Nem egy alkalommal szexeltem már és eddig soha nem volt semmi problémám vele, igaz minden esetben óvszert használtam. ;) Jelenleg nincsen csajom, és kb. egy hónapja szexeltem utoljára, szintén óvszerrel, de ott sem jelentkezett semmiféle panasz sem behatoláskor sem az aktus során, önkielégítésnél viszont mikor a makk alá húzom fitymám és még lejjebb szeretném húzni akkor egy centinél lejjebb nem igazán megy, és néha eléggé kellemetlen. Nem igazán értem mi, történik velem, eddig semmiféle fájdalmat feszülést nem éreztem se szex, se önkielégítés közben. Rövidülhet az idő során a fitymafék? Vagy ha eddig nem okozott közösülésnél problémát akkor ezután sem fog és feleslegesen aggódom és teljesen normális a fitymafékem?

Mielőbbi válaszaitokat előre is köszönöm! ;)



2019. júl. 13. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a makk alá húzod,és még tovább húznád,de feszül,és már makk elejét is forditja lefelé,akkor rövidnek tűnik.

Kérdésedre bővebben priviben kellene válaszolni,de sajnos ott már nem vagy elérhető.Szerintem nem önszántadból,ha nem tiltottak .

2019. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi baja.
2019. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!