Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fityma nyújtása rosszabíthat...

A fityma nyújtása rosszabíthatja a helyzetet vagy nem?

Figyelt kérdés

Enyhe, részleges fitymaszűkületem van és nem szeretnék műtétet.


Sok változó véleményt olvastam a fitymaszűkülettel kapcsolatos "fitymatornáról" van aki szerint további sebesedést okoz csak (ez valóban így van feszegetéskor, azonban még nem fájdalmas nyújtáskor nem vagyok meggyőződve hogy ez történik).


Ezzel a véleménnyel szemben azonban rengetek olyan ember véleményét olvastam akik nagyon súlyos (pár mm-re beszűkült) fitymaszűkületet tudtak teljesen rendbehozni gyűrűs nyújtással (hosszú idő alatt) és ez után nehezen tudom elhinni hogy ez a metódus valóban káros lenne ha helyesen végzik.



2019. júl. 14. 00:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Hát ha ilyen fórumokon kérdezel abszolút laikusokat, akik nem értenek hozzá és a többségük sose próbálta a módszert akkor kön nyen így járhatsz mint ez a kérdező, aki mára körülmetélt! Mert neki teletömték a fejét privátban baromságokkal olyanok, akiknek sose volt ilyen baja!

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


Egyépként volt itt egy csávó aki helyesen magyarázza el ezeket a dolgokat mert valóban ismeri a titkát annak hogy hogyan kell nyujtani meg minden,nemcsak vakon rizsázik mint a többség hanem elmondja mikor milyen esetekben érdemes ezt csinálni, nagyon tapasztalt, tud is benne segíteni de őt a gyakorikérdéseken már nem találod meg!

2019. júl. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne reklámozd azt a bűnözőt, légy szíves. A mai napig feláll a hátamon a szőr, ha valaki EE-ről beszél.
2019. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

@01:32


Még szerencse hogy nincs már itt az a beteg perverz sarlatán. :D

2019. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Tenyleg 1 ideje eltünt :D
2019. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Mivan EE fanok lepontoztok ,nem baj csak nevetek rajtatok :D
2019. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Van akinek segített, van akinek nem tudott.

Szerintem mindenkit meg kell becsülni, aki értelmesen próbál segíteni.

A boszorkányüldözés viszont a kérdezőt nem segíti.

2019. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
24%
Sziasztok, en nem tudom mi a bajotok EE vel, de nem is nagyon erdekel, de nekem surgosen meg kellene talalnom ot! Ugyhogy ahhelyett hogy leszolnatok meg probalnatok leperverzezni ot lathatoan minden ok nelkul inkabb segithetnetek megtalalni ot minnel surgossebben, nagyon fontos lenne hogy segitsen!! 16F
2019. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Ha enyhe a fitymaszűkületed(amúgy ha helyesen csinálják segíthet,de ha erős fájdalom van tornáztatáskor abba kell hagyni,nem erőltetni,hogy sebesedjen,repedjen a bőr) menj el urológushoz ír fel krémet rá.
2019. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz mit szenvedsz vele?

Szégyenled a pöcsöd?

Nem kell látott már millió pöcsöt és segíteni fog.

2023. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4 év alatt csak megoldódott neki.
2023. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!