Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Köze van az alsógatyának a...

Köze van az alsógatyának a pénisz méretéhez?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim cikiznek, hogy nekem ,,láthatóan" kicsi van, mert fecskét hordok. Ez lehetséges?

2019. júl. 15. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, lehetséges hogy fecskét hordasz.
2019. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Egyik testrészed sem nő attól kevésbé, mert ruhával van fedve. Elég lett volna abba belegondolnod, hogy pont a ruhákat növöd ki, mert a tested nő, de a ruhába már nem fér bele és nagyobbat kell venni.
2019. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Hogy érted? Fecskében jobban látszódik a mérete, mint boxerben, az igaz. De nem azért lesz kicsi, mert fecskét hordasz.
2019. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

Semmi köze hozzá. Arról nem beszélve, hogy egy vérpénisz esetén nyugalmi állapotban, márpedig a férfiaknak azért általában nyugalmi állapotban van a péniszük, messze nem akkora a péniszük, mint nem nyugalmi helyzetbe. Tehát lehet, hogy a boxeres osztálytársadéhoz képest mereven 2x akkora a méreted, mint neki.

Viszont nőként inkább a boxert preferálom látszatra és nem a fecskét. Az nagyon régimódi szerintem. :)

2019. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Könnyű, laza, szellős gatya kell a pénisznek, ahol kilóghatja magát és szellőzik. A fecske nem az.
2019. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100% hogy rádobnak pár centit
2019. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindig 100% pamut fehér feszülős fecskét kapok, lehet, hogy kicsik és azért látszik nagyon. De nem tudom.:/
2019. júl. 15. 15:32
 8/15 anonim ***** válasza:

"De ahogy hallom tőlük, nekik nagy van, 16-18 centi."

LOL Te még hiszel a mesékben?Tessék,ez neked szól:

Jani bácsi panaszkodik az orvosának:

- Baj van dokikám, már nem kívánom az asszonyt, sőt a legszebb fiatal menyecskék is hidegen hagynak. Bezzeg a sógorom, 5 évvel idősebb nálam, mégis azt mondja, hogy hetente legalább kétszer csinálja...

- Nincs semmi baj, Jani bácsi, mondja maga is!

2019. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A feszülős fecskét a herék nagyon nem szeretik.

Nem véletlenül vannak azok testen kívűl .

Látom téged is tiltottak .

2019. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Itt vagyok, csak eltűntem, elnézést. Hát, nem tudom, mit tegyek. 17 évesen szerintem nekik is ugyanúgy 13 centi, csak hazudnak nagyobbat.
2019. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!