Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 150 ezer a körülmetélés?

150 ezer a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Relatív fitymaszûkületem van. Tényleg ennyibe kerül a mûtét?
2019. júl. 20. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Van ahol olcsóbb. Tényleg metélést akarsz, vagy csak nem tudsz jobbat?
2019. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltam urológusnál sem. Mindig a legrosszabbal tervezek. Nem tudom, hogy kenôcs segíteni fog-e
2019. júl. 20. 18:39
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Eü okból végzett beavatkozásért nem kell fizetni.
2019. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A kenőcs szerintem behülyítés. De körülmetélés nélkül is meg lehet ezt oldani, csak nem ilyen akármilyen oldalon terjengő ellenőrizetlen módszerekkel, vagy vakon elkezdett nyújtással mint amiket itt is mindenki nyomat mindenféle személyes tapasztalat nélkül! Amúgy meg nincs olyan módszer, amelyik mindenkinél egyformán beválik, főleg láthatatlanban nem!
2019. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Bátyámnak ilyenje volt. Lehet ezt felvágással is kezelni, nem csak metéléssel. Így nem kell az egész bőrt leszedni.


Érdemes elmenni egy doktorhoz, és ott megmondják. Ha orvos írja ki, akkor általában benne van a TB-ben. Mellet is le lehet szívatni TB-re akkor biztos ezt is lehet csinálni.

2019. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Kortól,és betegségtől független minden metélést támogat a Tb.

Teljesen ingyenes .

A magány klinikákon viszont keményen meg kell fizetni .

Igaz Tb sen csak szíkés megoldás van .

2019. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Magánúton kb. ennyi. Merre laksz? Hátha tudok dokit ajánlani, sokféle lehetőség van, de csak gy út amit választasz.
2019. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Novoglan - t próbáltad már?
2019. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!