Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
alul a drót a fogszabályzómról lejött , és akihez járok fogszabályzásra , szabadságon van , ilyenkor bemehetek-e egy másik emberhez aki ott dolgozik? vagy ahhoz aki helyettesíti ? ha esetleg helyettesítik

2019. júl. 26. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha gátol az evésben, akkor ideiglenesen megoldja a problémát az a doki, akit ott találsz, de a készüléket nem fogja fixálni. Nem nyúlnak egymás munkájához.
2019. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még nem éreztem volna hogy gátólna , csak az idegesít hogy az egyik brekettről is lejött már , és nagy a mozgótere ,tudok azon az oldalon rágni ettől függetlenűl , csak nagyon mozog a drót , a fixálás alatt pontosan mit értesz? újrarögzíti vagy csak begumizza?
2019. júl. 26. 00:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Áh, hagyjad. Ha tudsz vele enni akkor nem sürgős. Nekem is volt ilyen nem is egyszer, aztán egy idő után meguntam és már csak a havi kontrollon szóltam h amúgy tegye már vissza.
2019. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jogos , csak annyi a bajom , hogy az egyik brekettről is lejött a drót , +ugye ahova rögzítve volt onnan kijött , majd meglátom , hogy hogy fog alakulni , és még az a gáz hogy szeptemberben megyek akkor legközelebb
2019. júl. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!