Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez afta lenne a torkomon?

Ez afta lenne a torkomon?

Figyelt kérdés
Tegnap enyhe kaparást éreztem egy ponton a torkomban. Ma reggel meg néztem es egy kb gombostűnyni sárga hólyag szerűség van ott de csak azon a ponton. Mivel hányás fobiam van félek,hogy hányni fogok miatta, lehet ennek valami kísérő tünete? Illetve biztos az?
2019. júl. 26. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi tunete nincs az aftanak a fajdalmon kivul, max valamelyik kozeli nyirokcsomo megnagyobbodhat. Kb egy het alatt elmulik, sot ha a torkodon van lehet meg hamarabb is.
2019. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az afta nem okoz hányást.
2019. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez akkor valóban afta? Csipi a torkomat ha olyat eszek, illetve kellemetlen száj íz és szagom van
2019. júl. 26. 10:26
 4/6 A kérdező kommentje:
A nyelvem is fehér. És több piros folt is van a szajpadlásomon
2019. júl. 26. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet afta igen. Nekem ha a torkomon van leginkabb nyeleskor erzem, eloszor mindig azt hiszem, hogy begyulladt a mandulam, mert olyan erzes. Nem faztal meg mostanaban? Az is lehet, hogy csak felsertette valami kaja. A nyelved lehet a lepedektol is feher, vagy valami befogta, esetleg keveset iszol. Ne gondold tul, ez csak afta. Olyan mintha megvagtad volna az ujjadat, az is seb, begyogyul magatol, nem okoz tunetet. Ez is amolyan sebfele.
2019. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is úgy kezdődött, hogy tegnap kaparó érzés volt azon az egy ponton de nem úgy mint amikor torok gyulladásom van, olyan felületesen vagy hogy is mondjam, száraznak éreztem a torkom mintha már órák óta nem ittam volna pedig de. A fehérségre rájöttem, mert előtte ettem sajtot csak elfelejtettem hogy nem mostam meg a fogam csak akartam. Egyébként nyelesnel érzem még hogy ott van de csak ott kellemetlen a nyelés. Kicsit nyomottnak érzem magam és a hasam alja is görcsöl, de ez az idő és a mensim közeledtét jelzi. 🙂
2019. júl. 26. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!